Vi i Sabrura søker en RÅ regionleder til teamet vårt!
Sabrura Sticks & Sushi
Olav Tryggvasons gt. 40, 7011 Trondheim
Om jobben
- Stillingstittel
- Regionleder Midt Norge
- Type ansettelse
- Fast, heltid 100%
- Antall stillinger
- 1
- Mulighet for hjemmekontorAI
- Delvis hjemmekontor
Bruk av kunstig intelligens
Søk på jobben
Søk senest søndag 17. mai
Som regionleder i Sabrura får du en sentral rolle i et selskap med sterke prestasjoner og tydelige ambisjoner. Du får ansvar for å utvikle forretningspartnere og sikre god drift og videre vekst i regionen -- og blir en del av ledergruppen i Sabrura.
Dette er en rolle for deg som trigges av ansvar, liker å skape fremdrift gjennom andre -- og som ønsker reell påvirkningskraft. Du tar beslutninger, setter retning og bidrar til videre utvikling av et selskap i fart.
Om rollenSom regionleder har du det overordnede ansvaret for drift og utvikling i din region. Du jobber tett med forretningspartnerne og er en viktig sparringspartner i hverdagen -- både operativt og strategisk. Rollen innebærer tydelig resultatansvar, og du vil bruke mye tid ute i regionen -- tett på forretningspartnere og drift.
Du vil ha ansvar for å:-
Følge opp, utvikle og være rådgiver for forretningspartnere og daglige ledere
-
Sikre lønnsom drift og utvikling av omsetning i regionen
-
Jobbe systematisk med drift, kvalitet, salg og økonomi
-
Sikre gjennomføring av beslutninger fra ledermøter
-
Rekruttere, onboarde og utvikle nye franchisetakere
-
Sikre etterlevelse av konsept, struktur og standarder
-
Bidra aktivt i ledergruppen i Sabrura med å nå de strategiske målene
Vi ser etter deg som evner å kombinere struktur, gjennomføring og relasjonsledelse. Du har erfaring fra kjededrift, franchise eller en lignende rolle, og en solid forretningsforståelse som gjør at du skaper resultater.
Du er trygg i lederrollen og har erfaring med å utvikle både ledere og team. Samtidig jobber du strukturert og evner å prioritere i en variert hverdag. Du kan dokumentere gode resultater fra tidligere roller, og har sterke strategiske evner som du omsetter til konkret gjennomføring.
Du tør å stille krav og følge opp -- på en måte som bygger tillit og skaper sterke relasjoner.
For å lykkes i rollen:-
Du tar eierskap til både mennesker og resultater
-
Du er tydelig og trygg i lederrollen
-
Du trives med høyt tempo og varierte dager
-
Du er til stede for organisasjonen og bidrar der det trengs
-
Du deler kunnskap og bygger sterke team på tvers
Hos oss får du en rolle med stor påvirkningskraft -- både på mennesker, drift og utvikling i hele kjeden. Du blir en del av et miljø med høy kompetanse, sterke prestasjoner og et tydelig fokus på utvikling.
Som regionleder i Sabrura blir du også en del av et fellesskap på tvers av Bitastad, der regionledere samarbeider tett og bruker hverandre aktivt. Du jobber samtidig tett med sentrale støttefunksjoner i konsernet, som gir deg god støtte i hverdagen.
Stillingen rapporterer til CEO i Sabrura, og innebærer noe reisevirksomhet i regionen.
Har du spørsmål er du velkommen til å kontakte HR Business Partner i Bitastad, Siv Mykland på tlf. 995 85 052 eller CEO i Sabrura, Frank Angelvik på tlf. 924 27 372.
Sjekk ut vår karriereside og alle våreledige stillinger ved å trykke her - da vil du få et enda større innblikk i hvordan det er å jobbe i Sabrura🥢
Om bedriften
Helt siden Sabrura åpnet i Trondheim i 2012 har målet vært å gjøre sushi til hverdagskost. Og det har vi klart! I 2022 har vi blitt mange restauranter som er høyt elsket av folk i alle aldre. Vi er i sterk vekst og har satt oss ambisiøse mål. I løpet av de neste tre årene skal vi vokse videre og posisjonere oss som en tydelig og folkekjær, nasjonal merkevare. For å klare dette trenger vi dyktige kokker, servitører og franchisetakere. Tar du utfordringen?
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
151773c6-1015-4e3c-b2bf-4c982d8325a3
- Sist endret
27. april 2026
- Hentet fra
FINN
- Referanse
460878997