Avarn Security AS har ledig stilling som vekter på Norges arktiske universitet i Tromsø!
Avarn Security AS
9015 Tromsø
Om jobben
- Stillingstittel
- Vekter
- Type ansettelse
- Fast, heltid 100%
- Antall stillinger
- 1
- Arbeidsspråk
- Norsk
Søk på jobben
Søk snarest mulig
Vi søker etter deg som ønsker å jobbe som vekter i Tromsø! Hos oss blir du en del av et solid team som hver dag bidrar til trygghet og kvalitet for vår kunde.
Arbeidshverdagen er variert og består blant annet av inspeksjonsrunder, håndtering av avvik og rapportering. Rollen krever at du er observant, løsningsorientert og komfortabel med å ta ansvar, både når du jobber selvstendig og når du samarbeider med kolleger.
Dette er en variert rolle med en aktiv arbeidshverdag, der du vil bevege deg mellom ulike oppgaver og arbeidsområder. Samtidig er det viktig at du er komfortabel med å bruke digitale systemer og verktøy som en del av det daglige arbeidet.
Vi ser etter en person som er pålitelig, ansvarsbevisst og strukturert. Du har et godt øye for detaljer, evner å analysere situasjoner og kommuniserer tydelig og presist, både muntlig og skriftlig.
Hvis du liker en jobb der ingen dager er helt like, og der du får kombinere selvstendig arbeid med samarbeid i team, kan dette være stillingen for deg!
Arbeidstider: I denne stillingen jobber man i hovedsak kveld/natt med 7 dager på / 7 dager av turnus.
Søknadsfrist: Snarest
Tiltredelse: 01.09.2026, eller etter avtale
-
Betjene alarmer og diverse teknologiske tjenester inkludert enkle vaktmesteroppgaver.
-
Mobile inspeksjonsrunder.
-
Utrykninger, så som brann/innbrudd/assistanse, eller bistand etter kundens behov.
-
Rapportering av avvik og observasjoner
-
Et uformelt og spennende arbeidsmiljø der trivsel og samhold er i fokus
-
Nødvendig kursing og opplæring
-
Varierte arbeidsoppgaver med høyt fokus på sikkerhet
-
Gode karrieremuligheter i et av Norges største sikkerhetsselskaper
-
Lønn i henhold til tariff -- Vekteroverenskomsten
** Stillingsspesifikke minimumskrav:**
-
Tilfredsstillende vandel
-
Beherske norsk og engelsk - både muntlig og skriftlig
-
Førerkort kl. B
-
Erfaring fra forsvaret og/eller serviceyrker vil være en fordel
-
Tidligere erfaring fra sikkerhetsbransjen
-
Fagbrev i sikkerhetsfaget, og -- eller politiutdanning
-
Godkjent brann -- og førstehjelpskurs
Dersom du allerede har gjennomført Nasjonal Grunnutdanning for Vektere, er dette en fordel. Vi tilbyr også utdanningen gratis til de riktige kandidatene!
Neste kurs i Tromsø starter 23.september og har en varighet på ca 4 uker. Link til kurskalender: https://nokas.kursadmin.itum.com/Course/90432
Hvordan søke? CV og søknadsbrev sendes inn elektronisk via vår søkeportal ved å følge søknadskoblingen på denne siden. Du vil bli rutet til vår søknadsportal, der du må klikke på "apply", for så å følge anvisningene på skjermen. Kandidater vil først og fremst bli kontaktet via e-post, og søknader vil bli behandlet fortløpende.
Ved eventuelle spørsmål angående stillingen, så kan følgende kontaktes:Elin Davidsen, Operativ Leder
E-post: elin.davidsen@avarnsecurity.com
Om bedriften
Avarn Security er en ledende nordisk sikkerhetsleverandør til offentlige og private virksomheter samt til privatmarkedet. Som totalleverandør spenner våre leveranser seg fra vakttjenester, alarm- og tekniske sikkerhetsløsninger, industrivern og sikkerhetsberedskap til kontroll- og rådgivningstjenester.
Konsernet har rundt 16.000 medarbeidere i Norge, Sverige, Danmark og Finland og forventer å omsette for ca. NOK 10,8 milliarder i 2025.
Våre kjerneverdier; Pålitelighet, Samarbeid, Handlekraft og Engasjement, er forankret i vår arbeidshverdag og er en rettesnor for all vår virksomhet. Trygghet og sikkerhet for våre kunder står alltid i fokus - vi trygger mennesker og verdier.
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
069c8df4-68d9-42e6-8576-5fcc337e25d5
- Sist endret
23. juli 2026
- Hentet fra
FINN
- Referanse
470268214