Hopp til innhold

Ønsker du å lykkes i et av Norges ledende B2B-salgsmiljøer?

Arbeidsgiver

Loyalty AS

Sted

Maridalsveien 323 A, 0881 Oslo

Om jobben

Stillingstittel
Bedriftsselger - fastlønn og provisjon
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Arbeidsspråk
Norsk
Antall stillinger
3
Arbeidssted
Hjemmekontor ikke mulig

Søk på jobben

Søk snarest mulig

Hei!

 

Vi heter Fredrik og Mathilda, og jobber med rekruttering på vegne av Loyalty.

 

Vi vet at det å søke jobb ofte kan oppleves som både tidkrevende og unødvendig komplisert. Derfor har vi gjort prosessen så enkel og smidig som mulig. Det skal være lett å vise interesse, og du får rask tilbakemelding fra oss.

 

Akkurat nå ser vi etter deg som ønsker å jobbe med B2B-salg i Loyalty sin Telenor-avdeling, enten i Oslo eller Drammen. Vi tilbyr både heltids- og deltidsstillinger.

 

For oss er det ikke avgjørende hva du har gjort tidligere. Det viktigste er at du har lyst til å satse på salg, er motivert og villig til å legge inn innsatsen som kreves. Du må ha et ønske om å utvikle deg, og vi tilbyr en av Norges beste interne karrieremuligheter, både innen salg og ledelse.

 

 

Hos oss får du:

 

  • Et godt arbeidsmiljø med fokus på utvikling og trivsel
  • Fastlønn i bunn + provisjon uten tak
  • En gjennomsnittslønn som ligger på ca. 50 000 kr per måned
  • Toppselgere som tjener over 100 000 per måned
  • Strukturert opplæring og tett oppfølging
  • Fine lokaler med kantine og treningssenter i bygget

 

Du skal jobbe med salg av Telenor sine løsninger mot bedriftsmarkedet. Det betyr dialog med beslutningstakere og profesjonelle samtaler, og du bygger en solid salgskompetanse du vil ha verdi av videre i karrieren.

 

Loyalty er kåret til Norges 8. beste arbeidsplass av Great Place to Work. Det merkes i hverdagen. Her er det fokus på prestasjon, men også på miljø. Folk skal trives, utvikle seg og faktisk ha lyst til å komme på jobb.

 

Hvis du kjenner deg igjen i dette, vil vi gjerne høre fra deg. Du trenger ikke skrive en lang søknad. Send oss CV og noen ord om hvem du er og hvorfor du vil jobbe med salg, så tar vi det videre derfra.

 

Vi gleder oss til å bli kjent med deg!

 

 

Fredrik og Mathilda

Kontaktpersoner for stillingen

Fredrik Scears

Rekrutteringskonsulent

+4746962169

fredrik@assento.no

Mathilda Reinfors

Rekrutteringsansvarlig

+4790534790

mathilda@assento.no

Om bedriften

Loyalty er den tidligere TM-avdelingen til Bring Dialog Norge og startet virksomheten allerede i 1995. I dag er Loyalty en nordisk leverandør av kundeservice, møtebooking samt callsenter og har over 350 ansatte fordelt på kontorene i Oslo, Drammen og Stockholm. For å kunne levere den beste løsningen til sine kunder har de tre kjerneverdier som kjennetegner alt de gjør: Redelighet, trygghet og struktur. Loyalty har siden 2018 vært Great Place To Work-sertifisert og har flere ganger blitt kåret til en av landets beste arbeidsplasser i sin kategori.

Sektor

Privat

Del annonsen

Annonsedata

Rapporter annonse
Stillingsnummer

aa23fd7c-67bb-451b-a045-c05757785c2f

Sist endret

8. april 2026

Hentet fra

recman

Referanse

472782

Lignende annonser

Laster lignende annonser