Hopp til innhold

Vi søker sesonghjelp juni/juli/august for vår butikk i Brattvåg

Arbeidsgiver

REMA 1000 Brattvåg

Sted

SYNNALANDSVEGEN 51, 6270 Brattvåg

Om jobben

Type ansettelse
Sesong, heltid og deltid
Antall stillinger
1
Arbeidsspråk
Norsk
Mulighet for hjemmekontorAI
Ingen mulighet for hjemmekontor
AI

Bruk av kunstig intelligens

Søk på jobben

Søk senest søndag 12. juli

Vi nærmer oss høysesong og søker derfor butikkmedarbeider sesonghjelp til Rema 1000 Brattvåg

Perioden vi trenger sesonghjelp i er: juni/juli/august

Hva får du jobbe med?

Du får bidra med alt fra å fylle på varer og sitte i kassa til å ta imot leveranser og sørge for at butikken ser innbydende ut. Men det stopper ikke der. Du er også den som hilser kunden velkommen, gir dem en god avskjed, og tar initiativ til å hjelpe – enten det er å finne en vare, bytte noe de ikke var fornøyd med, eller gi anbefalinger med et smil.

Hos oss er din innsats avgjørende for at kundene går ut av butikken med både varene de trengte og et smil om munnen.

Hvem ser vi etter? 😃

Vi ser etter deg som brenner for god service og trives i møte med mennesker. Du er den som får ting gjort, som liker et hektisk tempo, og som alltid har kunden i fokus. I tillegg:

  • Er du positiv og offensiv, og har et øye for detaljer
  • Trives du med å jobbe både selvstendig og som en del av et team
  • Kan du kommunisere godt i møte med kundene våre på en hyggelig og profesjonell måte
  • Tar du ansvar, er ærlig og til å stole på
  • Liker systemdrift og å følge rutiner
  • Har du fylt 18 år

Har du interesse for videre jobb hos oss trenger vi også flere tilkallingsvikarer etter sommeren er over. 

Her er det store muligheter for å jobbe seg opp!

Hvorfor velge REMA 1000? 💙

I REMA 1000 er mulighetene mange for mennesker som tør å gi av seg selv, er positive og selvstendige. Hos oss er det plass til alle – mangfold gjør oss sterkere.

Vi gleder oss til å høre fra deg 👋

Kontaktperson for stillingen

Nina Kalland Blø

Kjøpmann

92869907

nina.blo@rema.no

Om bedriften

REMA 1000 er blant Norges største dagligvareaktør og en av landets sterkeste merkevarer. Siden 1979 har REMA 1000 jobbet for å kunne tilby kunder over hele landet et godt utvalg av dagligvarer til laveste pris, av høy kvalitet, produsert og solgt på en ansvarlig måte. Ved å ha hyggelige og dyktige mennesker med riktige holdninger og fokus på å jobbe med de rette tingene, har REMA 1000 lykkes med å skape en solid virksomhet som er lønnsom ikke bare for sine kjøpmenn og for bedriften - men også for kundene.
Ønsker du å lese mer om vårt arbeid med miljø og samfunnsansvar; https://www.rema.no/ansvar-i-rema-1000/

Sektor

Privat

Del annonsen

Annonsedata

Rapporter annonse
Stillingsnummer

8a895d4d-c143-4a1e-aa02-3ebab9467f04

Sist endret

8. juni 2026

Hentet fra

talentech

Referanse

88fa2ca087a745c6b11866cb4aefed18

Lignende annonser

Laster lignende annonser