Clarion Hotel The Hub søker Welcome Office Agents (resepsjonister)
Clarion Hotel The Hub
0155 Oslo
Om jobben
- Type ansettelse
- Fast, deltid 35%
- Arbeidstid
- Skift
- Arbeidsspråk
- Norsk eller engelsk
- Antall stillinger
- 1
- Arbeidssted
- Hjemmekontor ikke mulig
Søk på jobben
Søk senest søndag 15. februar
COME ROCK OUR WELCOME OFFICE!
Midt i hjertet av Oslo troner Clarion Hotel The Hub, Norges og Oslos største og mest innholdsrike hotell. Med den beste beliggenheten midt i Oslo sentrum og som nærmeste nabo til Norges største knutepunkt, Oslo Sentralstasjon, er Clarion Hotel The Hub det perfekte utgangspunkt og hotell for Oslo-opplevelser. Clarion Hotel The Hub er et spektakulært hotell som gir deg spennende mat med lokal forankring, arenaer for å inspirere, utfordre, skape og dele. Med umiddelbar nærhet til byens beste barer, konserter og restauranter, gjør du mer enn å bare sove.Clarion Hotel The Hub søker Welcome Office Agents (resepsjonister)
Vi er på jakt etter servicehelt til Norges største hotellresepsjon. Hos oss kaller vi resepsjonen for Welcome Office, og akkurat nå er vi på jakt etter flere servicehelter med lidenskap for gjestfrihet til Norges største hotellresepsjon.
Vi kan tilby følgende ledige stillinger:
Hva skal du gjøre?
Som Welcome Office Agent på Clarion Hotel The Hub, er du den aller første personen gjestene møter når de ankommer hotellet som har gleden av å gi dem en varm velkomst. Dine hovedoppgaver inkluderer:
- Ansvar for å ivareta hotellet og gjestene våre i forkant, under oppholdet og ved avreise
- Innsjekk og utsjekk av våre gjester
- Administrere bookinger over disk, telefon og på mail
- Ankomstlister, romfordeling og andre oppgaver i følge skiftets sjekkliste
- Ansvarlig for håndtering av kontanter, kortmaskiner og fakturering
- Ansvarlig for å håndtere gjeste klager på riktig måte
- Bidra til god kommunikasjon på tvers av huset
- Upselling, mersalg, verving av Strawberry club medlemmer
Stillingene innebærer skiftarbeid, og det kan forekomme noe nattarbeid.
Hvem ser vi etter?
Vi ser etter deg som synes det er spennende å stå på en scene, for resepsjonen er ofte hovedscenen på hotellet som danner førsteinntrykket. Hos oss er hver dag helt ulik en annen og du må trives med å ha mange baller i luften på en gang, da dagene vil være hektiske. På en typisk hverdag kan du alene sjekke inn 200 gjester. Teamwork er nøkkelen til å lykkes, samtidig er ønsket at du er selvstendig, og at du kan håndtere utfordrende situasjoner på egen hånd. Det er positivt om du er strukturert og liker å forholde deg til sjekklister og rutiner. Du behersker både norsk og engelsk flytende (muntlig og skriftlig). Det er en fordel om du har erfaring fra hotellbransjen. Eller kanskje du studerer noe innenfor bransjen og ønsker en deltidsjobb ved siden av studiene?
Hvorfor skal du jobbe hos oss?
Hotellet har et mangfoldig, inspirerende og nyskapende arbeidsmiljø med dedikerte mennesker hvor vi kontinuerlig jobber med utvikling av service og konsepter. Vår kultur er gjennomsyret med energi, mot og begeistring. Som vår kollega får du også ta del i våre Super Colleague fordeler med ekstra gode priser på hoteller, reiser og restauranter. Med 250 hoteller i porteføljen til Strawberry finnes det fantastiske utviklingsmuligheter for din reise videre.
Er du klar for å ta steget videre?
Merk at vi vurderer kandidater fortløpende, så ikke vent med å søke!
Søknadsfrist: 15.02.2026.
Tiltredelse: Etter avtale
Spørsmål vedrørende stillingen kan rettes til Welcome Office Manager, antonija.delas@strawberry.no (ingen søknader på e-post)
Les mer om Clarion Hotel The Hub: www.strawberry.no/clarion/thehub/ | Facebook: www.facebook.com/clarionthehub
Kontaktperson for stillingen
Om bedriften
Sektor
Privat
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
5dae0330-0d73-4e2b-a7fb-2f480bad98bb
- Sist endret
14. januar 2026
- Hentet fra
workbuster
- Referanse
01188d18-598b-4032-9d4b-01a6a2f8f58e
Lignende annonser
Guest Experience Host
Arbeidsgiver
Revier
Sted
Oslo
Arbeidsgiver
Quality Hotel 33
Sted
Oslo
Arbeidsgiver
Comfort Hotel Union Brygge
Sted
Drammen