Bli vår nye markedskoordinator hos Visma Advantage
Visma Advantage AS
0277 Oslo
Om jobben
- Stillingstittel
- Markedskoordinator
- Type ansettelse
- Fast, heltid 100%
- Antall stillinger
- 1
- Arbeidsspråk
- Norsk
Søk på jobben
Søk senest søndag 31. mai
Visma Advantage AS tilbyr fordelsprogrammet Visma LogBuy til private virksomheter samt organisasjoner som ønsker å gi ansatte eller medlemmer unike fordeler. Logbuy ble lansert i Norge i 2024 og er nå i en fase med stort fokus på vekst og økt medlemsmasse. Fremover vil målrettet og verdiskapende kommunikasjon mot medlemmer og kunder være svært viktig for å underbygge våre vekstplaner. Dette gjør at vi trenger enda flere hender og flinke folk. I første omgang søker vi etter en strukturert markedskoordinator som kan kommunisere med medlemmene våre for å skape ytterligere vekst og lønnsomhet. I denne rollen vil du få en fantastisk mulighet til å ta ansvar for egne og selskapets resultater.
I hovedsak vil dine arbeidsoppgaver være:- Produsere og publisere innhold til nyhetsbrev, nettsider og app, samt gjennomføre andre trafikkdrivende aktiviteter ut til medlemmene
- Markedsføring ut til nye potensielle kunder og medlemmer
- Lage ulike kreative konkurranser til medlemmene
- Avtale og gjennomføre markedsaktiviteter i samarbeid med leverandørene og resten av teamet
- Utvikle og implementere markedsplanen i samarbeid med resten av teamet
- God skriftlig fremstillingsevne på norsk
- Er resultatorientert, initiativrik, utadvendt og selvgående
- Positiv, løsningsorientert og gode samarbeidsegenskaper
- Gjerne noe teknisk forståelse eller ønske om å lære å jobbe i ulike systemer
- Kjennskap til Photoshop, Canva og/eller andre lignende verktøy
- Relevant utdanning på minimum bachelornivå, relevant praksis kan kompensere for utdanning
- Kreativ til å skape og strukturert til å gjennomføre
Vi tilbyr en rekke sosiale fordeler, inkludert en førsteklasses kantine og vår egen barista, gode forsikrings- og pensjonsordninger, et sosialt arbeidsmiljø på Skøyen-kontoret bare 1 minutt unna Skøyen togstasjon, og kontorleiligheter til leie i Chamonix og Marbella. Vi arrangerer også hyppige sosiale sammenkomster både i grupper og av Visma, noe som betyr at du vil møte ansatte fra hele Visma.
Søk här: https://jobs.hiring.heartpace.com/vismaadvantage/markedskoordinator/view-job?q=desc
I tillegg til CV-en din ser vi gjerne at du skriver noen setninger om hvorfor du er interessert i stillingen og hva som motiverer deg. I arbeidet ser vi gjerne at du bruker AI, men i søknaden din ønsker vi å høre fra deg, med dine egne ordOm bedriften
Visma Advantage AS tilbyr fordelsprogrammet Visma LogBuy til private virksomheter samt organisasjoner som ønsker å gi ansatte eller medlemmer unike fordeler. Logbuy ble lansert i Norge i 2024 og er nå i en fase med stort fokus på vekst og økt medlemsmasse.
Om Advantage Nordic
Advantage Nordic er en del av Visma og en markedsledende leverandør av fordels- og innkjøpsprogrammer i Norden. Selskapet har virksomhet i Norge, Sverige og Danmark, betjener over 700 000 brukere og 30 000 bedriftskunder, og forvalter et årlig avtalevolum på over 11 milliarder NOK.
Vi utvikler digitale løsninger som gir virksomheter og organisasjoner tilgang til sterke leverandøravtaler, attraktive fordeler og mer effektive innkjøp, og bidrar dermed til økt verdi og kostnadsbesparelser for våre kunder. Visma LogBuy er et fordelsprogram hvor kunders ansatte kan registrere seg for å få gode rabatter på alt fra reise til klær og matvarer.
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
1ba3e864-4a37-4df9-8612-7ba7525bd800
- Sist endret
22. mai 2026
- Hentet fra
FINN
- Referanse
464047039