Hopp til innhold

Vi vokser og trenger en ny lagkamerat!

Arbeidsgiver

Neptus AS

Sted

Vekstveien 1, 3474 Åros

Om jobben

Stillingstittel
Forretningsutvikler
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Antall stillinger
1
Arbeidsspråk
Norsk

Søk på jobben

Søk senest lørdag 15. august

Er du teknisk begavet, markedsorientert, har økonomi- og forretningsforståelse? Liker du å jobbe med en bransje i stadig utvikling og ønsker en spennende utviklingsmulighet? Er du analytisk, løsningsorientert og liker å jobbe med kunder? Da vil vi gjerne høre fra deg. Arbeidsgiver

Neptus er en nisjebedrift som importerer og selger komfortutstyr til forhandlere i fritidsmarkedet i Norge. Neptus ble etablert i 1988 og vokst til å bli et selskap som omsetter for drøyt 40 MNOK med et solid omdømme. Selskapet var en del av Max Fritid Engros/Kroken Gruppen i perioden 2021-2025, men ble nylig overtatt av nøkkelpersoner i ledelse og styret, med bred og tung kompetanse fra bransjen. Vi forventer en sterk vekst i 2026, og trenger å styrke laget med en ny medarbeider. Vi holder til i nye lokaler i Røyken Næringspark i Asker kommune, og lover spennende og varierte arbeidsoppgaver, påvirkningsmuligheter og et godt arbeidsmiljø. Kvalifikasjoner

  • Høyskoleutdanning - Relevant arbeidserfaring kan kompensere for manglende utdannelse

  • 5-10 års arbeidserfaring,

  • Erfaring med forretningsutvikling og markedsføring

  • Teknisk forståelse - gjerne fra bilbransjen

  • Økonomisk innsikt

  • God norsk muntlig og skriftlig formuleringsevne

Arbeidsoppgaver

  • Ansvar for produkt

  • Kundeoppfølging og tilrettelegging av kurs og kompetanseheving eksternt og internt

  • Kommunikasjon med kunder

  • Videreutvikling av bedriftens markedsposisjon

  • Bistå på lageret i høysesong

  • Noe reisevirksomhet

Vi tilbyr

  • Spennende bransje

  • Utviklingsmuligheter

  • Nye flotte lokaler

  • Lønn etter kvalifikasjoner

Personlige egenskaper

Vi søker etter en markedsorientert og strukturert person med sans for å yte god service som strekker seg langt for våre kunder. Du må være ansvarsbevisst og kunne følge opp kunder og samarbeidspartnere på en god måte. Du motiveres av resultater og er tilpasningsdyktig i et marked i stadig utvikling. Du har god forretningsforståelse og fleksibel i forhold til arbeidsoppgaver. Du er "fremoverlent", engasjerende og har gode samarbeidsevner.

Ny forretningsutvikler skal bidra til å videreutvikle bedriften til å møte morgendagens utfordringer og ser store muligheter i dette. Vi tilbyr en sentral rolle i et selskap med stort potensiale.

Om bedriften

Neptus er en nisjebedrift som importerer og selger komfortutstyr til forhandlere i fritidsmarkedet i Norge. Neptus ble etablert i 1988 og vokst til å bli et selskap som omsetter for drøyt 40 MNOK med et solid omdømme. Selskapet var en del av Max Fritid Engros/Kroken Gruppen i perioden 2021-2025, men ble nylig overtatt av nøkkelpersoner i ledelse og styret, med bred og tung kompetanse fra bransjen. Vi forventer en sterk vekst i 2026, og trenger å styrke laget med en ny medarbeider. Vi holder til i nye lokaler i Røyken Næringspark i Asker kommune, og lover spennende og varierte arbeidsoppgaver, påvirkningsmuligheter og et godt arbeidsmiljø.

Vi er agent i Norge for kjente merkevarer som Alde, Thetford og Truma

Sektor

Privat

Del annonsen

Annonsedata

Rapporter annonse
Stillingsnummer

0be1e681-632d-4586-9b6f-f441e0b3c30f

Sist endret

7. juli 2026

Hentet fra

FINN

Referanse

465083176

Lignende annonser

Laster lignende annonser