Selger/servicemedarbeider
Urmaker Bjerke AS
Øvre Slottsgate 23, 0157 Oslo
Om jobben
- Stillingstittel
- Selger/servicemedarbeider
- Type ansettelse
- Fast, heltid 100%
- Antall stillinger
- 1
- Arbeidsspråk
- Norsk eller engelsk
Søk på jobben
Søk senest tirsdag 25. august
Har du lidenskap for kvalitet, kundeservice og eksklusive produkter? Vi søker flere engasjerte medarbeidere til fulltidsstillinger ved vår lokasjon på Egertorget i Oslo sentrum. Nå har du muligheten til å bli en del av et fagmiljø som jobber med noen av verdens mest anerkjente klokkemerker.
Vi ser etter personer med ulike styrker og interesser, og søker både medarbeidere til vår salgsavdeling og vår serviceavdeling.
Salg av eksklusive klokkerEr du en relasjonsbygger som motiveres av å skape gode kundeopplevelser? Som selger blir du en viktig ambassadør for våre merkevarer og hjelper kundene med å finne den klokken som passer best til deres ønsker og behov.
Vi ser etter deg som:
- Har et sterkt fokus på kundeservice og kvalitet.
- Er trygg i møte med mennesker og kommuniserer godt på både norsk og engelsk.
- Trives med salg og relasjonsbygging.
- Har interesse for klokker, design og eksklusive merkevarer.
- Ønsker å utvikle solid produktkunnskap og gi profesjonell rådgivning.
Har du en teknisk interesse og liker å finne gode løsninger? I vår serviceavdeling blir du bindeleddet mellom kunden og våre urmakere og eksterne samarbeidspartnere. Du bidrar til at hele serviceprosessen oppleves trygg, effektiv og profesjonell.
Vi ser etter deg som:
- Har interesse for klokker og en grunnleggende teknisk forståelse.
- Er strukturert og opptatt av detaljer.
- Trives med administrasjon og oppfølging av saker.
- Har høy serviceinnstilling og kommuniserer godt med kunder.
Uansett hvilken rolle som passer deg best, tror vi at du:
- Setter kunden først og ønsker å skape gode opplevelser.
- Er kvalitetsbevisst og tar ansvar.
- Er positiv, samarbeidsorientert og pålitelig.
- Trives i et miljø med høye krav til profesjonalitet.
- Har interesse for klokker og ønsker å utvikle deg innen bransjen.
Hos oss blir du en del av et kompetent og engasjert team med stolthet for faget. Du får grundig opplæring, muligheten til å jobbe med noen av verdens ledende klokkemerker og en spennende hverdag hvor kvalitet, service og kundeopplevelse står i sentrum.
Når du søker, er det fint om du opplyser om du primært er interessert i en stilling innen salg, service -- eller begge deler.
Om bedriften
Urmaker Bjerke ble etablert i 1923. I over 100 år har vi vært en anerkjent og ledende leverandør av ur og tilbehør -- til kunder som setter ekstra høye krav til kvalitet og service. Urmaker Bjerke har et nært og eksklusivt samarbeid med mange av de fremste urprodusentene i verden, og tilbyr ur for enhver smak og anledning.
Vi har butikker sentralt plassert i Oslo og Bergen og forhandler merker som Patek Philippe, Rolex, Blancpain, Cartier, IWC Schaffhausen, Grand Seiko, Jaeger Le-Coultre, Omega, Hublot, Panerai, H. Moser & Cie., Breitling, TAG Heuer, Tudor og Longines.
Bedriftens virksomhet omfatter salg/butikkdrift, distribusjon, markedsføring, serviceverksted og administrasjon/ledelse.
Urmaker Bjerke er butikken for kvalitetsbevisste kvinner og menn som søker moderne, internasjonale merkevarer med topp kvalitet. Kundene skal oppleve en høy grad av service og ekspertise, i all sin kontakt med oss.
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
fc17ddf0-9e14-476f-90e9-ddb78c22a32e
- Sist endret
10. august 2026
- Hentet fra
FINN
- Referanse
472007910