Cubus søker Product Merchandiser - bli en del av vårt dynamiske team!
Varner
Nesøyveien 4, Billingstad, Norge, 1396 Billingstad, Hybridkontor
Om jobben
Stillingstittel
Product Merchandiser i Varner/Cubus
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Arbeidsspråk
Norsk eller engelsk
Antall stillinger
1
Søk på jobben
Søk senest søndag 28. september
Er du interessert i netthandel og søker en utfordring i et dynamisk arbeidsmiljø?
Cubus er i en spennende utvikling og vårt ecom-team søker nå en ny kollega som Product Merchandiser . Vårt ecom-team består av 7 dyktige kollegaer som sammen jobber med å sikre kundene den beste handleopplevelsen online i Norden.
Product Merchandiser er en viktig funksjon i den daglige driften av nettbutikken . En stor del av jobben er kontinuerlig å presentere våre produkter som gir våre kunder en inspirerende opplevelse online. Gjennom salgsfremmende tekster og innhold på produktsidene og landingssider, påvirker du kundeopplevelsen og bidrar til at vi når våre mål.
Hva kan du forvente å jobbe med?- Ansvar for produktflyt og produktpublisering i nettbutikken med optimal berikning til rett tid
- Jobbe i CMS og redigere/publisere innhold på landingssider
- Vedlikeholde produktlistesider og filtrering
- Skrive gode produktbeskrivelser som trigger kjøp og som gjør det enkelt å handle
- Samarbeide tett med design- og innkjøpsavdelingen
- Analysere og rapportere på salg
- Bistå kundeservice ved kundehenvendelser
- Er selvgående, tar ansvar og egne beslutninger - men liker også å jobbe i team
- Liker å jobbe i høyt tempo og takler flere baller i luften
- Er strukturert og gjennomfører
- Har evne til å skrive tekster som både engasjerer og selger
- Har god tallforståelse
- Følger med på den digitale utviklingen, og har lett for å lære deg nye systemer og verktøy
- Er positiv og bidrar til et godt arbeidsmiljø
Er vi en god match? Da synes vi du bør sende oss din søknad nå! Vi kaller inn til intervjuer fortløpende.
Om bedriften
Varner er et av Skandinavias største motekonserner og består av flere profilerte kjeder; Cubus, Dressmann, Bik Bok, Carlings, Volt, Junkyard og Levi’s Store. Virksomheten omfatter i dag 6 nettbutikker og over 1200 fysiske butikker i Norge, Sverige, Finland, Island og Danmark.
8500 dedikerte medarbeidere setter hver dag kundene i sentrum for å gi dem den beste handleopplevelsen. Siden første butikk ble åpnet i Oslo for nesten 60 år siden har vi hatt en fantastisk utvikling og vekst.
Nøkkelen til vår suksess ligger i vår kultur og våre verdier. Vi elsker å skape resultater. Det er høyt under taket, med rom for å ha det gøy. Samtidig tar vi ansvar, for hverandre, for miljøet, for klimaet og samfunnet rundt oss.
Varner Service Office holder til i unike, moderne lokaler på Slependen utenfor Oslo.
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
f0ab5b2e-fcab-4b1a-8fd3-d804fddc9b0f
- Hentet fra
FINN
- Referanse
426684611