Vi søker nye kollegaer til en spennende salgsjobb.
IF Forsikring v Øyra Assuranse As
Nordstrandsvegen 12, 6823 Sandane
Om jobben
- Stillingstittel
- Forsikringsselger
- Type ansettelse
- Fast, heltid 100%
- Antall stillinger
- 1
- Arbeidsspråk
- Norsk
Søk på jobben
Søk snarest mulig
Vårt kontor er i vekst og består for tiden av 7 personer og vi ser nå etter flere kollegaer som er sulten, resultatorientert, energisk og som elsker høyt tempo og resultater. Her er det ingen tid til å stå stille, du får jobbe i et fartsfylt miljø hvor dagene virkelig går unna der innsats gir direkte uttelling på lønna.
If er Nordens ledende forsikringsselskap med omkring 3,6 millioner kunder i Norden og Baltikum. Selskapets hovedmål er å tilby trygghet og stabilitet til sine kunder.Privat skadeforsikring distribueres gjennom flere ulike salgskanaler. Eksterne partnere, er en landsdekkende kanal som består av selvstendige selskaper som selger forsikringer til privatkunder for If Forsikring. Lokalkontoret på Sandane er en slik partner og drives av daglig leder som har over 20 års erfaring fra bransjen. Lokalkontoret i Nordfjord består av 7 kollegaer som har det kjekt på jobb og leverer svært gode resultater, vi søker nå nye kollegaer som vil være med på reisen videre med utgangspunkt i oppstart i august.
Hvem er du?-
Motiveres av gode resultater
-
Jobber til målet er nådd
-
God å formidle
-
Selvstendig
-
Strukturert
-
Motiveres av å gjøre en meningsfull forskjell for kunder
-
Kjennskap til PC og telefon som arbeidsverktøy
-
Pågangsmot og ønske om å jobbe med proaktivt salg
-
Konkurranseinstinkt
-
Det er ikke nødvendig å ha jobbet innen salg og forsikring, det viktigste genet til en god selger er å ha høy energi, like å prate med folk og målrettet.
Dette er en proaktiv selger/rådgiver stilling, hvor du tar kontakt og rådfører potensielle nye If-kunder, hovedsaklig via telefon for å sikre de best mulig etter deres behov.
Her er det motiverende å jobba hardt. Det er høy snittlønn i bransjen og her på sandane. En budsjettselger kan forvente ca 700 000,- i årslønn. Er du interessert i å jobbe hardt, kan dette være muligheten som løfter deg adskillig hakk inntektsmessig, samtidig som du gjør en svært meningsfull jobb.
Vi ser etter dem som skjønner muligheten provisjonslønn gir når du selger en basisvare, forsikring er noe alle har og prissettes individuelt.
Vi tilbyr:-
Provisjonsbasert lønn med svært god provisjonssats - Ingen tak! Jo mer du selger, jo mer tjener du. Husk at vi selger en basisvare.
-
Finansnæringen sin autorisasjon og sertifiseringsordning
-
Fantastisk arbeidsmiljø og kollegaer med lang erfaring i bransjen
-
Fine lokaler med sjøutsikt, og gratis parkering
-
Vinnerkultur og et sosialt miljø hvor det er høyt under taket
-
Flotte kampanjer og konkurranser med årlige events og turer
-
Fleksibel arbeidstid, 7-8 uker ferie.
Søknader behandles fortløpende, send kortfattet søknad / CV på epost: orjan.hestenes@if.no
Om bedriften
We give people confidence today to shape their tomorrow
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
e800c977-5724-4d14-b5ad-1f20206a0804
- Sist endret
30. april 2026
- Hentet fra
FINN
- Referanse
414922004