Vil du jobbe med kvalitet, detaljer og varige løsninger? Rosa Blikk AS søker 2 fagpersoner
Rosa Blikk AS
Reddalsveien 15, 4886 Grimstad
Om jobben
- Type ansettelse
- Fast, heltid 100%
- Antall stillinger
- 2
- Arbeidsspråk
- Norsk
- Mulighet for hjemmekontorAI
- Ingen mulighet for hjemmekontor
Bruk av kunstig intelligens
Søk på jobben
Søk senest søndag 26. april
Rosa Blikk AS i Grimstad søker 2 dyktige fagpersoner til fast stilling. Vi ser etter blikkenslagere eller tømrere med god byggforståelse -- og tilbyr fagarbeiderlønn, arbeidsbil og mulighet for svennebrev.
Vi søker deg som ser hele jobben
Hos oss handler blikkenslagerfaget om langt mer enn det synlige resultatet. Vi er stolte av godt beslagarbeid og fine detaljer -- men det viktigste er ofte det som ligger bak: forståelsen av underlaget, konstruksjonen, materialene og hvordan valgene vi gjør påvirker levetid, funksjon og sluttresultat.
Du trenger ikke nødvendigvis å være ferdig utlært blikkenslager. Kanskje er du tømrer eller annen håndverker med god byggforståelse og lyst til å utvikle deg videre. Det viktigste for oss er at du er opptatt av å gjøre arbeid som holder høy kvalitet over tid.
Vi ser etter deg som:
-
har forståelse for bygg, underlag og konstruksjon
-
er opptatt av varige løsninger og godt forarbeid
-
har øye for detaljer og utførelse
-
er løsningsorientert, strukturert og selvstendig
-
liker å samarbeide og bidra til et godt lag
-
har førerkort klasse B (krav)
-
Snakker flytende norsk (muntlig og skriftlig)
Hos oss får du:
-
fast stilling med fagarbeiderlønn
-
arbeidsbil
-
variert arbeidshverdag med både rehabilitering, nybygg og detaljerte håndverksoppgaver
-
mulighet for svennebrev som blikkenslager -- selv om du opprinnelig er tømrer
-
et miljø med engasjement, yrkesstolthet og høye ambisjoner for kvalitet
-
kollegaer som ønsker å spille hverandre gode
Hvorfor Rosa Blikk AS?
Vi er en lokal blikkenslagerbedrift med base på Bergemoen i Grimstad, og utfører oppdrag i hele Agder. Vi ønsker å bygge et sterkt fagmiljø der vi jobber sammen, tenker helhet og leverer arbeid vi kan være stolte av i mange år fremover.
Vi tror de beste resultatene kommer når håndverk, forståelse, samarbeid og utviklingsvilje går hånd i hånd.
Dette er stillingen for deg som ikke bare vil gjøre en jobb -- men som vil være med å skape noe skikkelig.
Vi er godkjent opplæringsbedrift, og det finnes mange veier til et svennebrev som blikkenslager, selv også uten et tradisjonelt læreløp. Hadde det vært gøy med et ekstra svennebrev? Ja det er faktisk fult mulig hos oss, selv om du opprinnelig utdannet deg til tømrer, siden du samtidig vil kunne bidra med relevant kunnskap og erfaring fra tømrerfaget, noe som gjør at du kan beholde fagarbeiderlønn på veien til svennebrev!
Søknad
Høres dette ut som noe for deg? Ta kontakt med Elisabeth på 415 01 833 for en uforpliktende prat, eller send søknad og CV direkte.
Om bedriften
Vi er en lokal blikkenslagerbedrift som holder til på Bergemoen i Grimstad, som utfører oppdrag i hele Agder. Vår ambisjon er å løfte frem blikkenslagerfaget og levere helhetlig gjennom hele prosjektet, endten det er et lite eller stort prosjekt.
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
e2f1bf3e-9d7a-41c8-8a2b-1107513b8b97
- Sist endret
17. april 2026
- Hentet fra
FINN
- Referanse
459390960