Hopp til innhold

Butikkselger tilkalling - Skousen Haugesund

Arbeidsgiver

Skousen

Sted

Raglamyrvegen 5, 5536 Haugesund

Om jobben

Stillingstittel
Butikkselger tilkalling - Skousen Haugesund
Type ansettelse
Fast, deltid
Arbeidsspråk
Norsk
Antall stillinger
1
Arbeidssted
Hjemmekontor ikke mulig

Søk på jobben

Søk senest i overmorgen

Kvelder og helger | En fleksibel stilling i et sterkt fagmiljø

Er du serviceinnstilt, engasjert og motivert av å skape gode kundeopplevelser? Ønsker du en fleksibel deltidsstilling med faglig utvikling og mulighet til å bygge solid salgserfaring? Da kan du være den vi ser etter som tilkallingsvikar hos Skousen***Haugesund.***

Arbeidstiden vil hovedsakelig være på ettermiddag, kveld og i helger - perfekt ved siden av studier eller annen jobb.

Skousen vokser i Norge, og som butikkselger blir du en viktig del av vårt arbeid med å levere bransjens beste handleopplevelse - hver eneste dag. Vi ser etter deg som har lyst til å lære, som trives på salgsgulvet, og som ønsker å bidra aktivt i et team med høyt engasjement og tydelig retning.

Som butikkselger hos Skousen blir du en del av et fagmiljø hvor det å yte god kundeservice handler om å ha lyst til å lære - og lyst til å hjelpe. Vi sørger for at du får opplæring, men forventer også at du er nysgjerrig og motivert for å bli trygg i faget.

I tillegg til teamet i butikken, er det et nært og godt samarbeid med hovedkontoret. Der møter du en ledelse som følger opp, deler kunnskap og heier på deg - slik at du kan føle deg like godt ivaretatt som du ønsker at kundene våre skal gjøre. Vi jobber som ett lag - på tvers av butikker og funksjoner.

Din arbeidshverdag vil innebære blant annet:
  • Veilede kunder og finne løsninger som passer deres behov

  • Skape mersalg gjennom kunnskap og personlig service

  • Holde butikken ryddig og innbydende

  • Bistå med lagerstyring, varemottak og øvrige butikkoppgaver

Hvem tenker vi du er?
  • Over 18år i forhold til pengehåndtering og ansvar

  • Du er positiv, serviceorientert og har interesse for å lære

  • Du liker å jobbe med mennesker

  • Du er fleksibel og tilgjengelig på kvelder og i helger

  • Du tar ansvar og er strukturert i arbeidshverdagen

Erfaring fra butikk er en fordel, men ikke et krav - vi gir god opplæring

Vi tilbyr:
  • En fleksibel deltidsjobb med mulighet for tilkalling

  • Verdifull erfaring fra en spesialisert faghandel

  • God opplæring og utvikling innen salg og kundebehandling

  • Behandlingsforsikring gjennom Gjensidige - rask tilgang til helsehjelp når du trenger det

  • Lønnsbetingelser: timelønn på 203 kr + provisjon (opptil 30 000 kr/mnd)

  • Et godt og uformelt arbeidsmiljø i en bedrift i vekst

Klar for å bli en del av Skousen-teamet?
Send oss din CV og svar på noen spørsmål via søknadsknappen. Vi behandler søknader fortløpende.

Vi ønsker å være en inkluderende arbeidsplass og oppfordrer alle kvalifiserte kandidater til å søke - uavhengig av bakgrunn, erfaring eller identitet.

Om bedriften

Skousen ble grunnlagt i Danmark i 1957, og er i dag en ledende spesialist på hvitevarer i hele Skandinavia. I Norge har vi 16 butikker - og vi vokser stadig. Hos oss får kundene mer enn bare produkter; vi tilbyr faglig veiledning og god service, levert av engasjerte og kunnskapsrike ansatte. Skousen inngår i Whiteaway Group - Nordens største aktør innen hvitevaresalg, med virksomhet i både fysisk handel og netthandel på tvers av Norge, Sverige og Danmark.

Sektor

Privat

Del annonsen

Annonsedata

Rapporter annonse
Stillingsnummer

dc02b1f4-1330-4f92-bbd2-78369df103a7

Sist endret

19. februar 2026

Hentet fra

FINN

Referanse

451704319

Lignende annonser

Laster lignende annonser