Pizzabakeren Sunndalsøra søker flere ansatte
Pro Sunndal As
Sunndalsvegen 17, 6600 Sunndalsøra
Om jobben
Pizzabakeren Sunndalsøra søker flere ansatte
- Stillingstittel
- Pizzabaker
- Oppstart
- Etter avtale
- Type ansettelse
- Fast, deltid 20%
- Arbeidstid
- Turnus, kveld, alle dager
- Arbeidsspråk
- Norsk eller skandinavisk
- Antall stillinger
- 2
- Arbeidssted
- Hjemmekontor ikke mulig
Søk på jobben
Søk snarest mulig
Send søknad til
Hva vi ser etter
Denne stillingen passer godt for skoleelever fra 16-18 år.
Er du lysten på en god start på arbeidslivet, der du kan lære mye om både deg selv og arbeidslivet, kan dette være jobben for deg.
Arbeidsoppgaver
Til vår avdeling på Sunndalsøra trenger vi flere medarbeidere . Vi er opptatt av kvalitet, så det å sikre at rutiner blir fulgt er en viktig del av jobben. Det samme er opplæring av nyansatte slik at de blir best til å lage pizzaer så gode at kundene kommer igjen og igjen.
I tillegg får du selv boltre deg på kjøkkenet med ferske bunner, smaksrike ingredienser og ekte ost fra Tine. Du trenger ikke kokkeutdanning for å jobbe hos oss, men du bør helst elske å lage mat.
Det viktigste er at du er lærevillig. Vi lærer deg nemlig alt du trenger å kunne, og sørger for at du er klar for jobbben.
Du må tåle høyt tempo, for det blir heldigvis travelt hos oss rett som det er. Du må være vennlig og sosial, og forstå hva som skal til for at både ansatte og kunder skal trives rundt deg.
Vi lager fersk pizza 7 dager/kvelder i uken, så du må kunne jobbe både etter skoletid, kveld og helg.
Du må beherske norsk godt både muntlig og skriftlig.Blir du glad i pizzahjertet ditt av å lese dette, gleder vi oss til å høre fra deg!
Vi har 2 stillinger ledig.
20% - Ettermiddag, kveld og annenhver helg, med mulighet for større stillinger etterhvert.
Denne stillingen passer godt for skoleelever fra 16-18 år.
Vi tilbyr
Hos oss får du:
- Kule kollegaer
- Ryddige arbeidsforhold
- Og ikke minst sjansen til å møte de mange pizzaelskerne på Sunndalsøra !
Kontaktperson for stillingen
Om bedriften
Pizzabakeren er landets største og hurtigst voksende takeaway pizzakjede, med flere enn 200 pizzabakerier Norge rundt. Hver dag bekrefter tusenvis av gutter og jenter i alle aldre, fra alle krinkler og kroker av landet vårt, at de bare ikke kan få nok av pizzaene våre. Alt takket våre fantastiske pizzabakere, som putter kjærlighet og stolthet i hver eneste pizza de lager.
Sektor
Privat
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
d738f48f-61b6-4bf4-8782-d4f3afecf5c8
- Sist endret
5. februar 2026
- Hentet fra
Stillingsregistrering
- Referanse
d738f48f-61b6-4bf4-8782-d4f3afecf5c8
Lignende annonser
Arbeidsgiver
Cinque Minuti As
Sted
Ålesund, Møre og Romsdal
Service medarbeider, Barista, servitør, kjøkken, sommerjobb
Arbeidsgiver
Gudbrandsjuvet Cafe As
Sted
Valldal, Fjord, Møre og Romsdal
Selger
Arbeidsgiver
Den Norske Isbilen As Avd Depot Sortland
Sted
Sortland, Lillesand, Alta, Vadsø, Hamar, Kongsvinger, Molde, Fauske, Oslo, Haugesund, Harstad, Tromsø, Stjørdal, Larvik, Tønsberg, Bergen