Flügger Stavanger søker Butikkmedarbeider til 30% - Perfekt studiejobb!
Flügger group A/S
4031 Stavanger, Hjemmekontor ikke mulig
Om jobben
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Arbeidsspråk
Norsk
Antall stillinger
1
Søk på jobben
Søk snarest mulig
Heart Core Culture
Vi er på jakt etter en dyktig medarbeider til vårt proffsenter i Stavanger. Stillingen er 30% fast og kan fint kombineres med studier.
Brenner du for salg og rådgivning, og er du motivert av en allsidig arbeidsdag med spennende oppgaver? Da ser vi frem til å ønske deg velkommen til Flügger.
Oppstart vil være snarest. Arbeidstider er annenhver lørdag, og dager, eller ettermiddager etter avtale. Det er også ønskelig at vår nye medarbeider kan jobbe ekstra ved ferieavvikling og ved sykdom.
Våre åpningstider:
man-fred Kl.06.30- 17.00
lørd. Kl.10.00- 14.00
Som butikkselger i Flügger blir du bli en del av et sterkt team der profesjonaliteten er på topp. Våre kunder kommer til oss for råd, veiledning og informasjon om våre produkter, og det er viktig at kunden alltid har en god opplevelse og blir inspirert når de besøker oss.
Ta del i reisen
I Flügger vil oppgavene dine variere fra salg, rådgivning, arrangementsplanlegging og annet daglig arbeid for å holde butikken klar for kunden, inkludert:
* Holde butikken klar for kunden gjennom en ren, ryddig og velfylt butikk
* Analysere behov og gi råd til kundene rundt produkter og farger
* Følge opp butikkkunder, inkludert oppsøkende salg
* Bestilling av varer og varemottak
* Delta i salgsfremmende aktiviteter
* Varetelling
Vi er opptatt av å hjelpe hverandre og skape et godt samarbeid på tvers. For å lykkes vil det være avgjørende at du kan identifisere deg med våre verdier; Heart, Core, Culture, og at du er med og bidrar til at verdiene holdes levende i vår organisasjon.
Din palett
Dine kvalifikasjoner
* Du lærer fort, er ansvarsfull og er til å stole på
* Du stortrives med salg og service, og det er flott om du har erfaring fra butikk/ kundeservice.
* Det er ønskelig med trucksertifikat T1, men det er ikke et krav.
* Sterke samarbeids- og kommunikasjonsevner
* Kundeoppsøkende - både i butikk og via telefon
* Erfaring med maling eller lignende industri er en fordel, men ikke et krav
Vi tilbyr
Et uformelt og dynamisk arbeidsmiljø med fokus på trivsel og med gode muligheter for både faglig og personlig utvikling.
Du vil bli ambassadør for et av markedets sterkeste merker innen maling og tilbehør til fagfolk og boligkunder. Vi tilbyr gode personalrabatter.
I tillegg vil du bli del av et team med stort engasjement og dedikasjon til malingsfaget. Vi har fokus på å bygge en kultur med høy grad av tillit og trivsel.
Vi tar ikke imot søknader på mail og vil kun svare kandidater som har søkt elektronisk via vårt rekrutteringssystem.
Om bedriften
International paint company, that includes the whole value chain, production, retail, development and back office functions.
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
cdd627ee-6e6e-4295-b61e-6fee3c647805
- Hentet fra
FINN
- Referanse
415078693