Vi trenger telefonselgere sentralt i Drammen
Voice2voice As
Nedre Storgate 11B, 3001 Drammen
Om jobben
- Stillingstittel
- Telefonselger
- Oppstart
- Etter avtale
- Type ansettelse
- Fast, heltid 100%
- Arbeidstid
- Dagtid, ukedager
- Arbeidsspråk
- Norsk
- Antall stillinger
- 2
- Arbeidssted
- Hybridkontor
Søk på jobben
Søk snarest mulig
Alternativt kan du sende søknad via e-post til jobb@voice2voice.no
Er du energisk, positiv og kreativ så vil dette være midt i blinken for deg. Vi har i dag et team som jobber med re-aktivering av tidligere kunder inne helsekost, dette skal nå økes.
Du blir del av en positivt og humørfylt gjeng som er veldig lett å bli kjent med. Opplæring blir gitt og teamet står klart til å bistå deg slik at du også lykkes.
Vi ønsker i hovedsak de som kan jobbe 5 dager i uken, men vi kan være fleksible for de rette kandidatene. Arbeidstid er fra 0900 til 1600
Det er mulighet for å jobbe noe hjemmefra også etter de første ukene.
Dette er det perfekte stedet for å bygge en salgskarriere :-)
Vi har en provisjonsbasert lønnsmodel som gjør at du realistisk skal kunne tjene mellom 25` og 50.000 kr imnd.
Krav til kompetanse-
Stå på vilje
-
Energisk
-
Positiv
Kontaktperson for stillingen
Alexander
Om bedriften
Voice2Voice AS er et godkjent Callsenter som jobber med forskjellige oppdragsgivere innen bedrifts og privatmarkedet. Vi jobber med salg , kundservice og møtebooking via telefon.
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
c842e9e9-9803-4637-b4f5-261dd70fb3f9
- Sist endret
30. mars 2026
- Hentet fra
Stillingsregistrering
- Referanse
c842e9e9-9803-4637-b4f5-261dd70fb3f9