Kjøkkenansvarlig helg/sommervikar
Kafe To Tårn As
Bispegata 5, 7011 Trondheim
Om jobben
- Oppstart
- Etter avtale
- Stillingstittel
- Kjøkkenarbeider
- Type ansettelse
- Sesong, deltid 50%
- Arbeidstid
- Vakt, dagtid, alle dager
Vi trenger flere personer på kjøkkenet vårt i sommerferien.
Det er snakk om dagtid jobbing i kafe i vår høysesong vår og sommer. Typisk arbeidstid er 8-16. Mengden vil variere hvor travelt det er i kafeen. Det er snakk om 50% stilling fordelt på uken, inkludert annenhver helg.
Jobben går ut på og ta hånd om den daglige driften på kjøkkenet. Man jobber selvstendig, men likevel som i et team med disken. Arbeidsoppgavene er oppsmøring av diskmat, produksjon og ala carte meny.
Kjøkkenet er hjertet i kafeen og vi ser etter noen som kan ta ansvar.
Da vi er en liten kafe tar vi alle i et tak både i disken og oppvasken. Det kreves hurtighet og et blikk for detaljer.
Vi har et solid team med en gjeng som jobber godt sammen.
Ønskelig med lignende erfaring.
Om bedriften
Kafe To Tårn er en kafe som ligger i hjertet av Trondheim, rett ved Nidarosdomen. Den har åpent 360 dager i året og kan tilby påsmurte smørbrød, hjemmelagede kaker samt varme retter. Kafeen har i 2026 vært i drift i 19 år.
Sektor
Privat
Nettsted
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
c6f2ae6f-18e6-45bf-8bc1-cb7d4612c5af
- Sist endret
12. mars 2026
- Hentet fra
Stillingsregistrering
- Referanse
c6f2ae6f-18e6-45bf-8bc1-cb7d4612c5af