Hopp til innhold

Er du vår nye industrimekaniker/automatiker?

Arbeidsgiver

Comrod AS

Sted

Fiskåvegen 1, 4120 Tau

Om jobben

Stillingstittel
Industrimekaniker/automatiker
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Antall stillinger
1
Arbeidsspråk
Norsk

Søk på jobben

Søk senest søndag 9. august

Hos Comrod utvikler og produserer vi teknologi som må fungere når det virkelig gjelder. Nå styrker vi laget innen automasjon, robotisering og produksjon -- og ser etter en industrimekaniker eller automatiker som vil være med videre.

Du blir en del av et faglig sterkt miljø, der vi jobber tett sammen og hjelper hverandre på tvers av roller. Hos oss er det kort vei fra idé til handling, og du får ta ansvar i hverdagen.

Oppgaver og ansvarsområde

  • Vedlikehold, feilsøking og reparasjon av maskiner og utstyr

  • Bidra ved installasjon og oppstart av nytt produksjonsutstyr

  • Delta aktivt i forbedringsarbeid

  • Registrere og følge opp arbeid i vedlikeholdssystem

Kvalifikasjoner

  • Fagbrev eller erfaring innen mekanikk og/eller automasjon

  • Gjerne noe kompetanse innen elektro/automasjon

  • Behersker norsk og engelsk godt, både muntlig og skriftlig

Vi ønsker både nyutdannede og erfarne søkere.

Det forutsettes at den som ansettes må kunne klareres og autoriseres i tråd med sikkerhetslovens bestemmelser.

Hvem er du?

  • Jobber selvstendig og strukturert

  • Fleksibel og løsningsorientert i hverdagen

  • Gode kommunikasjons- og samarbeidsevner

  • Positiv og godt "stå-på-humør"

  • Nøyaktig og stolt av å levere en god jobb

Hva kan vi tilby deg?

  • Et sterkt og engasjert fagmiljø med kollegaer som er like dyktige som de er hyggelige!

  • Topp moderne lokaler som ferdigstilles sommeren 2026. Høy grad av automasjon og moderne produksjonsteknologi.

  • Bonusordning for alle ansatte

  • AFP, solid pensjonsordning og gode betingelser

  • Ansattgoder som blant annet kantineordning

  • Vi har lite hierarki, og forventer at alle bidrar, sier ifra og påvirker

Og for søkere på "andre siden av fjorden"... Ja, vi har en ordning for dere som pendler via Ryfast.

Om bedriften

Tau, 1948: Et lite selskap etablerer seg med ett tydelig mål: å lage fiskestenger av ypperste kvalitet. Ikke for hobbyfiske -- men for folk som var avhengige av utstyr som fungerte, uansett vær, vind og bruk.

**Mars, 2015:**Et rover-kjøretøy lander på Mars -- planeten som lenge har fascinert menneskeheten. Det er utstyrt med en antenne bygget for å tåle ekstreme forhold. Firmaet bak? COMROD fra Tau.

Mye har skjedd fra fiskestangproduksjonen på 40-tallet og til i dag -- hvor vi leverer avanserte antenne- og kommunikasjonssystemer til kunder over hele verden. Men én ting har alltid vært den samme:

Enten det er til havs, i lufta, i verdensrommet, til infrastruktur, forsvar eller romfart, så har det alltid handlet om kompromissløs kvalitet. Teknologi som må fungere når det virkelig gjelder.

Det er nettopp det vi driver med i COMROD. Vi leverer løsninger som brukes i situasjoner der feil ikke er et alternativ. Det stiller ekstreme krav -- ikke bare til produktene vi lager, men til hvordan vi jobber, dokumenterer og deler informasjon internt.

Sektor

Privat

Del annonsen

Annonsedata

Rapporter annonse
Stillingsnummer

c299cabd-d04d-4cf1-9014-ed836cce76a0

Sist endret

1. juli 2026

Hentet fra

FINN

Referanse

468418303

Lignende annonser

Laster lignende annonser