Vil du drive frem moderne, teknologibasert kompetanseutvikling i en internasjonal industrivirksomhet?
Nammo
Enggata 40, 2830 Raufoss
Om jobben
- Stillingstittel
- Director Learning & Development
- Type ansettelse
- Fast, heltid 100%
- Antall stillinger
- 1
- Mulighet for hjemmekontorAI
- Delvis hjemmekontor
Bruk av kunstig intelligens
Søk på jobben
Søk senest mandag 18. mai
Dette er en mulighet for deg som motiveres av å omsette strategi til konkret gjennomføring, og som ønsker å videreutvikle en moderne, relevant og teknologibasert L&D-funksjon i en internasjonal industrivirksomhet.
Om rollenSom Director Learning & Development vil du ha ansvar for å operasjonalisere Nammos kompetansestrategi på tvers i hele organisasjonen. Du vil lede gjennomføringen av sentrale initiativer innen L&D, og sikre en strukturert, skalerbar og målbar kompetanseutvikling som støtter vår videre vekst.
Dette lykkes vi med sammen! Du vil blant annet jobbe tett med VP Learning & Development og være bindeleddet mellom strategi og operativ leveranse, med ansvar for systemer, implementering og kontinuerlig forbedring. Hvis du motiveres av muligheten til å være med å påvirke og bygge opp en L&D plattform i tidlig fase, er timingen helt perfekt.
Dine ansvarsområder kan oppsummeres slik:Vi ser etter deg som har solid erfaring med å drive lærings- og utviklingsinitiativer i større og komplekse organisasjoner, og som trives i skjæringspunktet mellom teknologi, mennesker og forretning. Du mestrer å være strategisk og tenke langsiktig, samtidig som du er hands-on og utførende.
Som person er du strukturert, tar eierskap og evner å håndtere flere parallelle prosesser samtidig. Du samarbeider godt på tvers av fag og kommer godt overens med ulike typer mennesker. Andre vil beskrive deg som en god prosjektleder som tar eierskap til både fremdrift og kvalitet.
Du har gjerne:Hos Nammo får du muligheten til å forme og utvikle en moderne L&D funksjon i en internasjonal virksomhet i sterk vekst. Vi kan tilby en unik kombinasjon av strategisk påvirkning og operativ gjennomføring. Rollen gir stor påvirkningskraft, og du vil jobbe med relevant teknologi og fremtidsrettede løsninger for læring og utvikling. Du blir en del av et kompetent og internasjonalt fagmiljø med høye ambisjoner, og får en sentral rolle i å sikre at organisasjonen er rustet for videre vekst.
Praktisk infoArbeidssted er Raufoss, og vi ønsker å se deg her jevnlig. Noe reisevirksomhet til våre siter i USA, Norden og Europa må påregnes, og disse kan som oftest planlegges god tid i forveien. Videre er svært gode norsk- og engelskkunnskaper, både muntlig og skriftlig, en forutsetning.
Vil du høre mer?
Ved spørsmål om rollen eller prosessen, kontakt våre rådgivere i The Assessment Company:
Oskar Øby, Management Consultant: +47 908 90 268 / oskar@theac.no
Ida Søby Kongssund, Partner & Management Consultant: +47 977 32 958 / ida.soby@theac.no
Om NammoNammo AS is an international aerospace and defense company headquartered in Raufoss, Norway. With more than 4 000 employees, 27 production sites and a presence in 11 countries, Nammo is one of the world’s leading providers of specialty ammunition, shoulder-fired weapons and rocket motors.
Om bedriften
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
bc75a630-51eb-45af-b82c-283213e6b75a
- Sist endret
20. april 2026
- Hentet fra
FINN
- Referanse
459988153