Perfekt jobb for skolelever med scooter! Er du vår nye distributør?
Bjertnes Trefelling AS
Gjøvik, Lillehammer, Stange, Hamar, Ringsaker, Innlandet
Om jobben
Bjertnes Trefelling AS søker deltidsansatte til reklamering av våre tjenester. Vi trenger pålitelige, motiverte, effektive og selvstendige ansatte til å distribuere våre flygeblader.
- Stillingstittel
- Reklamebud
- Oppstart
- Etter avtale
- Type ansettelse
- Sesong, deltid 1%
- Arbeidstid
- Kveld og dagtid, alle dager
- Arbeidsspråk
- Norsk, engelsk eller skandinavisk
- Antall stillinger
- 3
- Arbeidssted
- Hjemmekontor ikke mulig
Søk på jobben
Søk snarest mulig
Alternativt kan du sende søknad via e-post til sebgabri@online.no
Hva vi ser etter
Vi ser etter noen som er pålitelige innenfor jobben. Jobben baseres på tillit.
Vi er også ute etter noen som er nøyaktig i utdelingen av reklame, slik alle områder blir dekt.
Effektivitet er viktig for både arbeidsgiver og arbeidstaker. Det vil si at distribusjonen må foregå konsist og fortløpende for at resultatet skal bli best mulig. Derfor er det viktig for oss å ansette noen som kan jobbe godt og selvstendig.
Denne typen jobb legger opp for at du selv kan velge når du ønsker å jobbe. Helger, kveld eller dagtid. Samtidig er avhengige av å få levert ut brosjyrene relativt tett på påsken, ettersom at sesongen for trefelling starter. Dermed er vi på utkikk etter noen som tar jobben på ansvar, og som har tid til å levere ut relativt hyppig.
Samarbeid mellom arbeidstaker og arbeidsgiver er også viktig for oss. Vi trenger god kommunikasjon rundt jobben.
Det er ikke noe bestemt start -og sluttdato for når arbeidsperioden foregår, men vi ønsker at ansettelsen trer i kraft så fort som mulig etter påsken. Selvsagt vil dette også variere på værforhold og hvordan veiene ser ut.
Arbeidsoppgaver
Dette er en perfekt jobb for skoleelever med scooter. Arbeidsoppgaven går ut på å levere reklame i postkasser ved bruk av scooter.
Bjertnes Trefelling AS jobber med å tilby tjenester innenfor trefelling, stubbefresing, hekkeklipping etc., og holder til i Øvre Vang i Hamar. Nå om dagen prøver jeg å finne ansatte til å utføre reklamering for firmaet vårt. Det foregår ved å levere brosjyrer i postkasser rundt i nærområdet. Det anbefales å ha bruke scooter for en slik jobb, for å gjøre det mest mulig effektivt. Lønn blir utbetalt i tråd med antall lapper ansatte distribuerer. Derfor ser vi etter noen som kan jobbe selvstendig og nøye, samtidig som at ansatte kan distribuere hyppig i løpet av våren.
Vi ser nå etter noen som holder til i Gjøvik, Lillehammer, Elverum eller Stange til å distribuere brosjyrene våre. Det er med andre ord mange områder som skal dekkes, og vi ser dermed etter flere vi kan ansette til å kjøre ut reklame etter påsketider.
Vi tilbyr
Vi følger en ramme for prestasjonslønn. Det vil si at jo mer du klarer å levere, jo bedre lønn får du. Avtalt lønn per leverte flyer er 2,25 kroner.
Det er ganske mulig å levere 200 lapper i timen, noe som vil gi en timelønn på 450 kroner i timen.
Ansatte står selv for bensinforbruk ved bruk av diesel/bensindrevet fremkomstmiddel. Ansatte står selv for transportmiddel.
Ansatte får tildelt et område i nærheten av hvor de selv bor. Dermed kreves det ingen lange kjøreturer for å komme seg til arbeidsplassen.
Kontaktperson for stillingen
Om bedriften
Bjertnes Trefelling AS er et trefellingsfirma som ligger i Øvre Vang på Hamar. Selskapet har lang erfaring med felling, og utfører arbeidet i trygge omgivelser, og er veldig effektive.
Vi utfører tjenester innenfor stubbefresing, trefelling og hekkeklipping. For å kunne skaffe oss ulike trefellingsjobber er vi avhengig av å reklamere våre tjenester.
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
b8eb7109-85ab-4e82-9cd4-679c587f819b
- Sist endret
18. mars 2026
- Hentet fra
Stillingsregistrering
- Referanse
b8eb7109-85ab-4e82-9cd4-679c587f819b