Stengeansvarlig
Meny Eiktoppen
Eikveien 49, 3122 Tønsberg
Om jobben
- Type ansettelse
- Fast, heltid 100%
- Arbeidsspråk
- Norsk
- Antall stillinger
- 1
- Arbeidssted
- Hjemmekontor ikke mulig
Søk på jobben
Søk senest i morgen
Er du klar for ansvar på kveldstid? MENY Eiktoppen søker nå etter en stengeansvarlig. I denne rollen må du ha stor ansvarsfølelse og arbeidsmoral. Du må være trygg på deg selv og kunne stå stødig i krevende situasjoner. Har du jobbet noen år i dagligvare og klar for mer ansvar? Da kan dette være ditt neste steg!
Stillingsomfang 100%
Arbeidstid: Dag, kveld og helg: Hovedsakelig arbeid på dagtid. Stengeansvar mandag kveld, annenhver fredag og annenhver lørdag.
Oppstart: Snarest, men vi er villig til å vente på den rette.
For å søke må du fylt 18 år, du må også kunne beherske norsk.Hvem er du og hva skal du gjøre?
På hektiske kvelder med mange oppgaver som skal gjøres, er du den med ansvaret for butikken og de ansatte. Du vil ha en lederrolle overfor dine kollegaer og håndterer alle planlagte og uforutsette oppgaver som dukker opp i løpet av en dag. De vanligste oppgavene vil være varepåfylling i samtlige avdelinger, fremtrekk, kundebehandling og kassabetjening. Du må ha en sporty innstilling til oppgavene dine, for plutselig må du bistå i ferskvaren, håndtere butikktyver, hjelpe Fru Hansen med å bestille taxi eller plastre en finger som blør.
Vi ser etter deg med stor ansvarsfølelse og arbeidsmoral. Du må være trygg på deg selv og kunne stå stødig selv i krevende situasjoner. Du er sistemann ut døra, og sammen med dine kollegaer forlater dere en strålende butikk som er klar til å åpne dagen derpå. Som stengeansvarlig må du kunne se helheten av arbeidet ditt, prioritere riktig og alltid levere ditt beste på jobb. Denne stillingen passer godt for deg som kjenner til butikkarbeid og som nå er interessert i mer ansvar. Førerkort klasse B er et krav i denne stillingen.
Hvordan er det å jobbe i MENY?
Hos oss vil du blant annet lære å ta ansvar, mestre stress, håndtere mennesker og ikke minst butikkdrift. Vi har en interaktiv kursplattform, ulike klasseromskurs som gir deg faglig påfyll og et traineeprogram med fokus på å gå fra ansatt til å bli leder, for å nevne noe. Satser du på MENY, satser MENY på deg!
Når du starter, skal vi ta deg godt imot og gi deg den opplæringen du trenger. Alle ansatte i MENY får selvfølgelig uniform, lønn etter tariff og subsidiert kantine. I tillegg har vi sosiale sammenkomster i ny og ne, rabatt på treningssenter og arbeidstider som ofte passer godt i kombinasjon med studier. Når det gjelder trivsel på jobb, vil vi trekke frem samholdet. Som en av våre matarbeidere blir du en del av et team som jobber mot felles mål, for din innsats vil påvirke butikken, kundene og kollegene dine. Vi verdsetter gjensidig omtanke og støtte, og det er rom for feil så lenge du lærer og utvikler deg -- for er du trygg er du god. Vår visjon er at vår lidenskap endrer folks matvaner, og det håper vi du vil bidra til.
Å søke jobb i MENY skal være enkelt
Du trenger ikke laste opp søknadsbrev. For at vi skal bli litt bedre kjent med deg, svarer du på spørsmålene om deg og din erfaring. Har du mye på hjertet må du gjerne skrive utfyllende, vi gleder oss til å lese! Og fordi vi synes det er spennende å se hvor du har vært tidligere, må du laste opp CV.
Kontaktperson
Anne Hilde Risan
Butikksjef
976 09 794
ledigestillinger@meny.no
Om bedriften
MENY er Norges største supermarkedkjede med nesten 200 butikker og en omsetning på over 20 milliarder kroner. Vi har 10 000 stolte matarbeidere som sørger for gode handleopplevelser hver eneste dag!
Sektor
Privat
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
a9dbf9dd-85b6-4ddf-a83b-d07334822c69
- Sist endret
16. februar 2026
- Hentet fra
FINN
- Referanse
450722227
Lignende annonser
Arbeidsgiver
Meny Farmandstredet
Sted
Tønsberg
Arbeidsgiver
Meny Klokkerjordet
Sted
Sande i Vestfold
MENY Haslesenteret søker frukt- og grøntansvarlig!
Arbeidsgiver
Meny Haslesenteret
Sted
Sandefjord