Coop Mega Torgkvartalet på Stjørdal søker Ferskvareleder
Coop Mega Torgkvartalet avd. 64
Stokmovegen 2, 7500 Stjørdal, Hjemmekontor ikke mulig
Om jobben
Stillingstittel
Ferskvareleder
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Antall stillinger
1
Søk på jobben
Søk senest mandag 30. juni
Ferskvare-avdelingen på Coop Mega Torgkvartalet er godt kjent for kunder i et stort område langt utenfor Stjørdal, og har bl.a. en av Trøndelags største fiskedisker! Nå søker vi etter en serviceinnstilt og positiv leder som skal ha det daglige ansvaret for denne flotte avdelingen!
Arbeidsoppgavene vil i hovedsak være:- Ansvaret for vareområdene kjøtt, fisk og delikatesse samt bakeri/bakeoff
- Delta aktivt i arbeidet med å tilberede, eksponere og selge ferskvarer
- Lede teamet på ferskvareavdelingen, og bidra til motivasjon og godt arbeidsmiljø
- Oppfølging av rutiner med spesielt fokus på IK-mat
- Resultatorientering og styre etter mål
Ferskvareavdelingen er butikkens stolthet, og sammen med de andre delene av butikken bidrar den til å høyne butikkstandarden og kundeopplevelsen. Det blir viktig for den nye lederen, å jobbe på tvers av de ulike avdelingene i butikken.
Kravene vi stiller til deg som søker, er at du kan innfri med erfaring og kvalifikasjoner for å ivareta ovenstående arbeidsoppgaver. Stillingen rapporterer til butikksjef.
Vi kan tilby:- en spennende stilling
- gode utviklingsmuligheter innen faget og som leder for avdelingen
- bred kunnskap og erfaring i teamet og et godt arbeidsmiljø som du ønskes velkommen til
Vi gleder oss til å lese søknaden din!
Om bedriften
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
a9418527-8943-45eb-b6e8-15abeeda0d97
- Hentet fra
FINN
- Referanse
412476675