Vi søker nå en salgssjef som vil være med å styrke vår posisjon i markedet
FROSNA GROUP AS
Ole Deviks vei 35, 0665, 0665 Oslo
Om jobben
- Stillingstittel
- Salgssjef
- Type ansettelse
- Fast, heltid 100%
- Antall stillinger
- 1
- Arbeidsspråk
- Norsk
Søk på jobben
Søk senest tirsdag 16. juni
Hos oss får du muligheten til å være spydspissen inn mot våre kunder med salg av kuldetekniske løsninger for dagligvare og convenience.
Du blir en sentral og viktig del av et selskap med klare vekstambisjoner, høy fagkompetanse og stort fokus på kvalitet og energieffektive løsninger.
Som salgssjef får du ansvar for hele salgsprosessen - fra å identifisere nye muligheter til å utvikle salgsstrategier, utarbeide tilbud og følge opp eksisterende kunder. Du samarbeider tett med vårt tekniske team for å sikre at løsningen vi leverer faktisk treffer kundens behov, og du får reell innflytelse på målsetting og prioriteringer.
Hvem ser vi etter?Vi ser etter deg som skaper verdi gjennom tillit, innsikt og handlekraft, og som trives med å bygge langsiktige partnerskap.
Du vil tror du vil kjenne deg igjen i dette:- Erfaring fra B2B-salg, gjerne innen dagligvare, convenience eller kommersiell kjøling
- Evne til å bygge og videreutvikle sterke kunderelasjoner
- Strukturert og resultatorientert arbeidsstil
- God kommersiell forståelse og evne til å identifisere nye muligheter
- Sterke kommunikasjonsferdigheter og trygghet i kundedialog
- Erfaring med tekniske løsninger eller kuldeteknisk forståelse er en fordel
- En sentral rolle med stor påvirkningskraft
- Konkurransedyktige betingelser
- Mulighet til å utvikle kunder, marked og salgsstrategi
- Et sterkt fagmiljø med engasjerte kollegaer
- Arbeidssted i Oslo/omegn
Hos Frosna Group får du en sentral rolle i å drive og utvikle salgsarbeidet i et selskap i vekst. Du jobber tett på kundene våre, der verdiene skapes, og blir en del av et sterkt fagmiljø med korte beslutningsveier og høy gjennomføringsevne.
Rollen er i hovedsak utadrettet, med jevnlig tilstedeværelse hos kunder og prosjekter. Reiseaktivitet er en naturlig og viktig del av hverdagen.
Om Frosna GroupFrosna Group er en ledende aktør innen kommersiell kjøling og leverer løsninger til dagligvare- og convenience-markedet over hele landet. Våre løsninger sikrer optimal temperaturkontroll, energieffektivitet og driftssikkerhet for kundene våre.
Noe du lurer på?Har du spørsmål om stillingen ta kontakt med CEO-Head of Partner Chain, Terry Kind på terry.kind@frosna.com
Om bedriften
Frosna er et norsk samarbeid innen kulde- og fryseteknikk, bygget på lang erfaring, sterke fagmiljøer og tett samarbeid over tid.
Alle selskapene i Frosna Group har sin bakgrunn som partnere i Norpe Partnerkjede , senere Epta Partnerkjede og Viessmann Partnerkjede. Norpe Partnerkjede ble etablert i 2001, og flere av dagens Frosna-selskaper har vært med helt siden oppstarten.
Partnerkjedene ble bygget for å gi kundene landsdekkende avtaler innen både prosjekt og service, kombinert med sterk lokal tilstedeværelse og forankring. Denne modellen - sentrale avtaler, felles kompetanse og lokale fagmiljøer - er videreført og videreutviklet i Frosna.
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
a2c6f75a-6f5d-4c80-b9d4-c5f8b18bb9bb
- Sist endret
2. juni 2026
- Hentet fra
FINN
- Referanse
465273284