Hopp til innhold

Har du interesse for mat og glad i å yte service?

Arbeidsgiver

Coop Nordland

Sted

Sjøgata 62, 8201 Fauske

Om jobben

Stillingstittel
Butikkmedarbeider
Type ansettelse
Vikariat, deltid
Arbeidsspråk
Norsk
Antall stillinger
2
Arbeidssted
Hjemmekontor ikke mulig

Søk på jobben

Søk senest søndag 8. mars

Til vår butikk Coop Mega Fauske søker vi nå etter to smilende og kundefokuserte butikkmedarbeidere til vår ferskvareavdeling!

Vi har nå to ledige vikariater pålydende 80% og 40%.

Vikariatene er i hovedsak tilknyttet ferskvareavdelingen, men man må påregne å bistå med andre oppgaver i butikken ved behov. Ønsket oppstart omgående med varighet ut august 2026.

Arbeidstiden vil kunne variere og kan være både dagtid og kveldstid, i tillegg til helg. Videre kan det også påregnes tidvis økt tilkalling ut over dette, som i sesong og ellers ved behov.

Coop Mega er store dagligvarebutikker som tilbyr et bredt og inspirerende sortiment. Vi ønsker å skape matglede og inspirasjon for våre kunder, ved å tilby velfylte butikker med en flott og innbydende ferskvareavdeling. Hos oss får du et hav av fristelser!Dine sentrale arbeidsoppgaver:
  • Kundeservice og ekspedering i kassen
  • Varepåfylling, rullering og fremtrekk
  • Kundeveiledning og råd
  • Tilberede mat til ferskvaredisken
  • Forefallende butikkarbeid
Hva ser vi etter?
  • Du yter strålende kundeservice og bidrar til gode matopplevelser for våre kunder
  • Du har interesse for, og har gjerne erfaring med, mat og matsikkerhet
  • Du er en lagspiller med gode kommunikasjons- og samarbeidsevner
  • Du takler en tidvis hektisk og aktiv arbeidshverdag
  • Du er arbeidsom og trives med fysisk butikkarbeid
  • Du er ærlig, pliktoppfyllende og ansvarsfull
  • Du er fleksibel og kan tiltre på kort varsel
  • Du er fylt 18 år og behersker norsk
  • Du bidrar til et godt arbeidsmiljø
Hva kan du forvente av oss?
  • En aktiv og variert arbeidshverdag
  • Et hyggelig og uformelt arbeidsmiljø
  • En trygg og seriøs arbeidsgiver
  • God pensjonsordning
  • Firmahytter og andre gode velferdsordninger
Vi leter etter deg!

Høres dette ut som noe for deg? Da er det akkurat deg vi søker til å bli en del av vårt team på Coop Mega Fauske!

Søknadsfrist: 8. mars 2026

Søknad, CV og vedlegg sendes elektronisk via lenke på denne siden, "Søk ".

Om Coop Nordland

Coop Nordlands viktigste strategi er å skape verdier og dele disse med mange eiere. Akkurat dette gjør at vi er annerledes enn andre aktører i varehandelen. Siden 1916 har Coop Nordland ført store deler av bedriftens overskudd tilbake til eierne. Overskuddet skapes av våre 1200 medarbeidere og deles mellom våre 89.000 medeiere.

Coop Nordland påvirker hverdagen til mange mennesker og det er vi stolte av. Sammen skal vi videreføre en 150 år lang tradisjon tuftet på ærlig handel, demokrati, bærekraftig forretningsatferd og samarbeid til det beste for våre medeiere. Coop Nordland støtter over 100 lag og foreninger og det er vi stolte av. Samfunnsansvar ligger i hjertet av virksomheten vår. Vi arbeider for å skape og dele verdier i hele Nordland. Sponsorvirksomheten setter søkelys på felt som mat, sport, omtanke og kultur.

Vi driver 84 butikker tilknyttet Coop sine kjedekonsepter innenfor dagligvarer, bygg og annen faghandel. I tillegg eier og forvalter Coop Nordland en betydelig eiendomsmasse på over 215 000 m2. Eiendomsmassen består blant annet av City Nord, Fauske Handelspark, Havnesenteret, Øksnes Handelspark, Korgen senteret og Tverlandsenteret.

Kontaktpersoner for stillingen

Mona Rakvaag

Ferskvaresjef

98434075

mona.rakvaag@coop.no

Stina Nilsen

Konstituert Butikksjef

94805331

stina.larsen@coop.no

Om bedriften

Sektor

Privat

Del annonsen

Annonsedata

Rapporter annonse
Stillingsnummer

9b0a1931-a192-4316-b5f7-3b189e853129

Sist endret

20. februar 2026

Hentet fra

talentech

Referanse

4eb6641fe649443a8b9ca951172cc12e

Lignende annonser