Kjøkkenarbeider søkes
Yrjars Sushi AS
Yrjars gate 7, 7130 Brekstad
Om jobben
- Oppstart
- Etter avtale
- Stillingstittel
- Kjøkkenarbeider
- Type ansettelse
- Fast, deltid 45%
- Arbeidstid
- Kveld, ukedager og lørdag
Søk på jobben
Søk snarest mulig
Send søknad til
Vi ser etter 1 kjøkkenarbeider med snarlig ansettelse som kan jobbe hovedsaklig på ettermiddager og kveldstid fra Tirsdag til Lørdag.
Opplæring vil bli gitt og du lønnes ihht landsoverenskomst for hotell- og restaurantvirksomheter. Jobben består i kjøkkenarbeid og etter instruks fra sushikokk, oppvask og rengjøring etter stengetid.
Det stilles ikke krav til formell utdanning, men du må være lærevillig samt kan takle stress ved stor pågang og er pliktoppfyllende. Det foretrekkes at du bor lokalt i Ørland kommune.
Kontaktperson for stillingen
Om bedriften
Vi er en familiebedrift med fokus på sushi, vårruller og dim-sum. Hovedsakelig som take-away, men vi har også sitteplasser. Vi er lokalisert på Brekstad i Ørland kommune og er medlemsbedrift i NHO Reiseliv.
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
9a202c06-c2df-4bee-853c-53884887edc0
- Sist endret
8. juni 2026
- Hentet fra
Stillingsregistrering
- Referanse
9a202c06-c2df-4bee-853c-53884887edc0