Extra Leker Kristiansand søker engasjert butikksjef
Extra Leker
4636 Kristiansand S
Om jobben
- Stillingstittel
- Butikksjef
- Type ansettelse
- Fast, heltid 100%
- Arbeidsspråk
- Norsk
- Antall stillinger
- 1
- Arbeidssted
- Hjemmekontor ikke mulig
Søk på jobben
Søk senest søndag 15. februar
Til vår butikk i Kristiansand søker vi nå en erfaren og motivert butikksjef.
Vi søker deg som har et brennende engasjement for butikkledelse og som både mestrer å være i butikken og på kontor. Du ønsker å maksimere salgsmål, styrke kundelojalitet og optimalisere vareeksponering.
Som butikksjef vil du spille en viktig rolle i utviklingen av Extra Leker i Kristiansand. Du vil ha personalansvar og sikre at alle medarbeidere har riktig opplæring, motivasjon og veiledning. Dette vil sikre en effektiv og produktiv arbeidsplass, hvor kundenes behov alltid blir ivaretatt på en best mulig måte.
I tillegg til personalansvaret vil du også ha mye av ansvaret for den daglige driften av butikken. Dette inkluderer å sørge for at alle operasjonelle oppgaver blir utført effektivt, og at butikken alltid er klar for å møte kundenes behov. Som butikksjef vil du også ha en nøkkelrolle i å optimalisere butikkens vareeksponering og sørge for at salgsmålene blir nådd.
Vi ser etter deg som:
-
er strukturert, tar ansvar og er handlekraftig.
-
er samarbeidsvillig og løsningsorientert overfor problemstillinger.
-
er resultatorientert og målbevisst, med stor gjennomføringssevne.
-
kan lede og motivere sine ansatte mot oppnåelse av felles mål.
-
kan vise til god erfaring innen butikkledelse eller tilsvarende roller.
-
tilpasser seg raskt endringer i arbeidsplanen og håndterer uforutsette utfordringer med en positiv innstilling.
-
liker å omgås mennesker.
-
ikke er redd for sjauing og fysisk arbeid
Arbeidsoppgaver:
-
Planlegging og effektivisering av vaktlister
-
Trene, utvikle og motivere ansatte
-
Presentere en spennende og tiltalende butikk
-
Holde god dialog og rapportere inn sentralt
-
Styre innkjøp og sikre det rette utvalget er tilgjengelig i butikken
Vi tilbyr konkurransedyktige betingelser og en spennende karrieremulighet. Som butikksjef vil du ha muligheten til å utvikle dine lederferdigheter og bidra til den fortsatte suksessen til Extra Leker i Kristiansand.
Hvis du har lyst til å være en del av vårt team, og tror at du har den rette erfaringen og personligheten for denne rollen, oppfordrer vi deg til å sende inn din søknad i dag!
Tiltredelse omgående.
Om bedriften
Extra Leker er en 100% norskeid kjede som åpnet dørene til sin første butikk i Stavanger i 1988, og har siden den tid vokst til en av Norges desidert største leketøyskjeder. I dag består Extra Leker totalt av 25 butikker i Norge, 3 butikker i Sverige, og en nettbutikk.
Med et av Norges største utvalg av leketøy, har Extra Leker noe å tilby til barn i alle aldre med enhver interesse. Hos oss finner du alt av leketøy fra de mest kjente merkevarene til spennende nyheter på markedet til gode lave priser.
Extra Leker har også et bredt utvalg av leketøy og utstyr til baby og småbarn laget med barnas utvikling i tankene. Her er det et stort fokus på blant annet motoriske ferdigheter, sensorisk utvikling, og koblingen mellom årsak og virkning.
Ingenting er viktigere for oss enn å gi barna gode minner, latter i hverdagen, og utslipp for kreativiteten gjennom lek og moro. Om det er rollelek med utkledning, puslespill med flotte motiver, eller figurer av kjente karakterer, har vi noe til enhver smak.
Vi legger stor vekt på å gi våre kunder en god handleopplevelse, med produkter i høy kvalitet og fantastisk kundeservice som gledelig hjelper deg med valg av riktige leker til barna.
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
941c6ff0-1a2f-4ab1-a078-93b06758cb07
- Sist endret
5. februar 2026
- Hentet fra
FINN
- Referanse
449198410
Lignende annonser
Vi søker butikksjef i Kristiansand
Arbeidsgiver
NORMAL Norway
Sted
Vennesla
Varehussjef
Arbeidsgiver
Løvenskiold Handel AS
Sted
Mandal
Arbeidsgiver
Nille AS, avd. Sørlandssenteret
Sted
Kristiansand S