Vi søker Salgsleder til vårt kontor i Gamle Oslo - Bjørvika
DNB Eiendom
0190 Oslo
Om jobben
Stillingstittel
Salgsleder Gamle Oslo - Bjørvika
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Antall stillinger
1
Søk på jobben
Søk senest søndag 31. august
DNB Eiendom søker en engasjert og dyktig salgsleder til vårt kontor i Gamle Oslo - Bjørvika. Vi ser etter deg som går foran med gode salgsresultater og motiveres av å se teamet ditt lykkes. Er du klar for utfordringen?
Om stillingen: Som salgsleder hos oss vil du ha avdelingsansvar for vårt kontor i Gamle Oslo - Bjørvika. Du skal sikre at avdelingen når sine mål gjennom effektiv salgsledelse, inspirerende adferd og tett oppfølging av ansatte. Stillingen innebærer også at du fortsatt skal bruke tid som eiendomsmegler og megle egen portefølje. Sammen med teamet ditt skal du drive kontoret mot målene som er satt og skape en vinnerkultur.
Stillingens ansvarsområder:-
Salgsleder skal være en fremoverlent og god rollemodell.
-
Salgsleder skal være tilstede og tilgjengelig for meglerne på avdelingen og bidra til salgskultur.
-
Salgsleder skal være en av avdelingens fremste bidragsytere når det kommer til egne salg.
-
Salgsleder skal gjennomføre ukentlige salgsmøter, trening og ringeøkter.
-
Salgsleder skal være mentor og fadder for avdelingens fullmektiger.
-
Salgsleder skal kommunisere tydelige mål og forventninger for avdelingen, og følge opp salgsresultater mot budsjett og mål.
-
Bred og relevant meglererfaring hvor du kan vise til gode resultater.
-
Dyktig til å bygge relasjoner, motivere medarbeidere og skape et godt team.
-
God forretningsforståelse.
-
Strukturert og gjennomføringssterk.
-
Høy personlig integritet og etisk standard.
-
Innovativ og nytenkende.
-
Du trives med å jobbe i team og skaper positiv arbeidskultur.
-
Tillatelse fra Finanstilsynet til å være ansvarlig megler.
-
En spennende og utfordrende rolle i et ledende eiendomsselskap.
-
Meget gode inntjeningsmuligheter for den rette kandidaten.
-
Rom for personlig og faglig utvikling.
-
Et godt arbeidsmiljø med fokus på samarbeid og delingskultur.
Som ansatt i DNB Eiendom får du mange fordeler, inkludert svært gode pensjonsordninger og personforsikringer, samt ansattbetingelser på lån og skadeforsikringer. Samlet utgjør disse fordelene en betydelig verdi.
Dersom du er nysgjerrig på stillingen, ta kontakt med Daglig Leder Savera Arshad på telefon 976 46 607
Søknadsfrist: 31.08.2025 Vi ser frem til å høre fra deg! rekruttering@dnbeiendom.no Søknadsprosessen er enkel: last opp din CV og svar kort på noen stillingsrelaterte spørsmål. Vi gjennomfører kredittsjekk og bakgrunnssjekk av kandidater ved ansettelse til stillinger som medhjelper, fullmektig, megler og daglig leder ved eiendomskontor. For stillinger som krever autorisasjon og/eller godkjenning av egnethet, forutsettes politiattest og utskrift fra Brønnøysundregisteret fremlagt. Vi gjør oppmerksom på at vi aldri vil be om BankID-informasjon i søknadsprosessen.Om bedriften
En jobb i Norges største finanskonsern byr på faglige utfordringer i et spennende arbeidsmiljø med mange muligheter. Vi trenger medarbeidere med ulik bakgrunn og kompetanse. Vil du være med på laget?
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
918a090f-b6df-4c45-8f61-23a49a44f27e
- Hentet fra
FINN
- Referanse
420385939