Hopp til innhold

Experience from housekeeping and hotels?

Arbeidsgiver

Unicorn Hospitality Group

Sted

Henrik Ibsens gate 100, 0258 Oslo

Om jobben

Type ansettelse
Fast, deltid
Antall stillinger
5
Arbeidsspråk
Norsk eller engelsk

Søk på jobben

Søk snarest mulig

Unicorn Hospitality Group vokser i stort tempo! Vi trenger flere flinke housekeepere til våre kunder/hoteller. Oppdragsmengden vår øker med stor fart i Oslo sentrum og vi ser nå etter personer som vil levere Unicorn-standard på renhold!**

Som ansatt i hotell-avdelingen i Unicorn må du elske å levere topp kvalitet i en hektisk hverdag. Du har et stort smil og godt humør! Vi kan tilby faste stillinger (20% -- 80%). I tillegg søker vi vikarer / tilkallingshjelp for ekstrajobb som kan stille opp på kort varsel ved sykdom og i ferier. Arbeidstid varierer fra dagtid, ukedag og helg.

Vil du bli en del av oss? Da vil vil høre fra deg NÅ!

Arbeidsoppgaver:
  • Housekeeping på hotell

  • Klargjøre rom for gjester

  • Være et ansikt utad ute hos våre kunder.

  • Være en problemløser for våre hotellkunder og deres gjester

Kvalifikasjoner:
  • Veldig gjerne erfaring fra hotell

  • Rask og effektiv

  • Erfaring fra generelt renhold. Grundig opplæring vil bli gitt.

  • Førerkort og gjerne egen bil (en fordel, men ikke et krav)

  • Selvstendig og ansvarsbevisst

  • Entusiastisk, positiv og glad i mennesker

  • Fleksibel og service innstilt

  • Du må ha en smarttelefon og tilgang til internett.

  • Må kunne snakke og skrive norsk eller engelsk

Vi kan tilby:
  • Opplæring og videre utvikling

  • Varierte arbeidsoppgaver

  • Hyggelige kollegaer

  • Ordnede arbeidsforhold

Våre medarbeidere MÅ ha gyldig arbeids- og oppholdstillatelse. Søkere må også forstå og kommunisere på norsk eller engelsk både muntlig og skriftlig.

Send oss en kort fattet søknad og CV om hvorfor nettopp du vil jobbe med oss i Unicorn plus. Søknader behandles fortløpende, og oppstart så snart som mulig.

Vennligst oppgi i din søknad hvordan du ønsker å jobbe, hvilke tider du er tilgjengelig på. Please give info in your application when you are available to work. Vil du bli en Unicorn?

Unicorn + er en servicebedrift som leverer Hotel operation as a service. Vi er i dag i 5 land. se www.unicornhospitality.as

Vi har egen hotellavdeling med hoteller sentralt lokalisert i Oslo.

Vi etterstreber å være stor nok til å levere, men liten nok til å bry oss. Med et "det løser vi" motto jobber vi for å lage individuelt tilpassede løsninger for hver kunde.

Om bedriften

Sektor

Privat

Del annonsen

Annonsedata

Rapporter annonse
Stillingsnummer

8702e197-d4f2-4e1e-939a-8c94e2d38a22

Sist endret

27. april 2026

Hentet fra

FINN

Referanse

460919581

Lignende annonser

Laster lignende annonser