Engasjert butikksjef søkes til Yummy Heaven
Yummy Heaven
Snarøyveien 55 , 1364 Fornebu
Om jobben
Stillingstittel
Butikksjef
Oppstart
Etter avtale
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Arbeidstid
Vakt, dagtid og kveld, ukedager og lørdag
Antall stillinger
1
Stillingsbeskrivelse
Har du kremmerånd? Det ekstra pushet i deg? Skjønner du viktigheten av svært god kundeservice? Liker du å lede og motivere? Blir du glad av å skape resultater og har gjort det før? Da bør du søke!Yummy Heaven søker en butikksjef til vår nye avdeling på Fornebu S.
Arbeidsoppgaver:• daglig drift av butikken
• varebestillinger, varemottak og varefylling
• ansvar for nøkkeltall-, budsjett- og resultatoppnåelse.
• legge bemannings-/ ferieplaner i vårt bemanningssystem.
• oppfølging av kampanjer, pris, sortiment og markedsføring.
• etterleve kjerneverdiene i konseptet.
• oppfølging av HMS
• bygge om butikken ift sesonger
Kvalifikasjoner:• ledererfaring innen butikkfaget, fortrinnsvis fra dagligvare/servicehandel.
• ønskelig med erfaring med butikkøkonomi
• vise til tidligere relevante resultater.
• relevant kunnskap om arbeidsrett
Kundeservice er det vi setter høyest på agendaen, du må derfor være en rollefigur ovenfor de ansatte for å sikre god stemning i butikken. Du må forstå viktigheten av hvordan man skaper tillitblant de ansatte gjennom struktur, rutiner, ryddighet og orden. Du liker å skape resultateri form av økt salg og kostnadsfokus, samt at konkurranse er noe som trigger deg til å yte ekstra. Du er engasjert gjennom ditt lidenskapelige forhold til jobben, din gjennomføringsevneog ditt smittende humør!
Blir du trigget av det over og synes det å drive godteributikk høres kjempespennende ut, da ser vi frem til å få en søknad fra deg!
Vi tilbyr gode betingelser med god mulighet for bonus om man leverer gode resultater.
Spørsmål om stillingen rettes til driftsjef, Hannah Emilie Mass, epost: hannah.emilie@yummyheaven.no
OBS! Kun aktuelle kandidater blir kontaktetOm bedriften
Yummy Heaven er en kjede av godteributikker. I dag har vi 10 avdelinger i, og rundt Oslo. Den første butikken vår åpnet i april 2012, siden da har vi kontinuerlig vokst hvert år. Butikkene selger et bredt utvalg av kvalitetsgodteri, snacks, sjokolade og sukkervarer, og har blitt et kjært sted for de som er på jakt etter noe spesielt til seg selv, eller til noen man er glad i.
Sektor
Ikke oppgitt
Nettsted
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
2370862
- Hentet fra
Stillingsregistrering
- Referanse
84e2a569-f748-4f89-8b15-f5b9dfb89c49