Extra Vinstra søker sommerhjelp!
Extra Vinstra
2640 Vinstra
Om jobben
- Stillingstittel
- Salg- og servicemedarbeider
- Type ansettelse
- Sesong, deltid
- Arbeidsspråk
- Norsk
- Antall stillinger
- 2
- Arbeidssted
- Hjemmekontor ikke mulig
Søk på jobben
Søk senest søndag 1. mars
Hos oss vil vi jobbe sammen innenfor salg og kundeservice. Vareinnfylling, kundevert, rydding, og annet forefallende butikkarbeid.
Vi kan tilby en trivelig arbeidsplass med gode kollegaer, ordnede arbeidsforhold, og lønn etter tariff!
Søkere må være fylt 16 år!
Tiltredelse: etter avtale
Vi ser frem til å høre fra deg!Om bedriften
Coop er Norges nest største dagligvareaktør. Som forbrukereid organisasjon skiller Coop seg fra konkurrentene. Det gjenspeiles i vår visjon -- Det skal lønne seg å velge Coop.
Extra er Coop sin lavpriskjede med ekstra lave priser og et ekstra bredt sortiment med over 5500 varer. I tillegg til stort utvalg, finner du delikate frukt- og grøntavdelinger og faghandel med bøker, småelektriske artikler og diverse produkter til hjemmet.
Coop Innlandet SA er et av landets største samvirkelag. Vi eies av over 111 000 medlemmer i Innlandet, og er med dette Innlandets største lokaleide varehandelsbedrift. I Coop Innlandet SA arbeider det ca. 850 ansatte som drifter 47 dagligvare- og faghandelsbutikker i 24 kommuner i Innlandet. Hovedkontoret ligger på Rudshøgda.
Sektor
Privat
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
7d10a49f-30c2-461a-922a-9ce3c1efd93e
- Sist endret
12. februar 2026
- Hentet fra
FINN
- Referanse
450278360
Lignende annonser
Arbeidsgiver
Extra Sødorptunet
Sted
Vinstra
Arbeidsgiver
Uno-x 7-eleven 7707 Kvitfjelltunet
Sted
Fåvang
Arbeidsgiver
Biltema Norge
Sted
Vinstra