Hopp til innhold

Vertskap ved Erzscheidergården Hotell

Arbeidsgiver

Erzscheidergården Hotell

Sted

Spell-Olaveien 6, 7374 Røros

Stillingsannonsen er inaktiv.

Om jobben

Stillingstittel
Ekstrahjelp til resepsjonen
Oppstart
Etter avtale
Type ansettelse
Annet, deltid 20%
Arbeidstid
Vakt, dagtid og kveld, lørdag og søndag
Arbeidsspråk
Norsk
Antall stillinger
1
Arbeidssted
Hjemmekontor ikke mulig

Har du lyst til å være en del av teamet ved vårt koselige hotell?

Erzscheidergården Hotell har 24 unike rom, moderne kurs- og konferansefasiliteter og en hjemmelaget frokost det går gjetord om! Vi tilbyr et godt arbeidsmiljø med stor takhøyde, og med folk i alle aldre og fra flere nasjonaliteter.

Vi er på utkikk etter en ekstrahjelp som er fleksibel, allsidig og som liker en variert og tidvis hektisk arbeidsdag, med gjesten i fokus. Det er viktig at du liker å jobbe med mennesker, og at du trives med å jobbe både selvstendig og sammen med andre. Har du erfaring med bookingsystemer er det supert, men opplæring vil bli gitt. Du må kunne beherske norsk og engelsk, både muntlig og skriftlig. Kan du flere språk er det kjempefint.

Arbeidsoppgavene er varierte, det er både betjening av resepsjon og en liten bar, forberedelser og servering av frokost og småretter, følge opp bookinger på nett/epost og telefon, og annet forefallende arbeid.

Arbeidstid er i hovedsak på helg, med mulighet for mer i perioder.

Dersom du har spørsmål vedrørende stillingen er du hjertelig velkommen til å ta kontakt.

Vi gleder oss til å høre fra deg!

Om bedriften

Vi søker vertskap på Erzscheidergården!

Sektor

Privat

Annonsedata

Rapporter annonse
Stillingsnummer

74e91c99-fd75-43d9-ba1d-248cd914de5b

Sist endret

16. februar 2026

Hentet fra

Stillingsregistrering

Referanse

74e91c99-fd75-43d9-ba1d-248cd914de5b

Lignende annonser

Vertskap ved Erzscheidergården Hotell - arbeidsplassen.no