Hopp til innhold

Altmuligmann / Verkstedleder

Arbeidsgiver

Containerservice As

Sted

Industriveien 4, 3270 Larvik

Stillingsannonsen er inaktiv.

Om jobben

Verkstedleder,altmuligmann

Stillingstittel
Mekaniker
Oppstart
Etter avtale
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Arbeidstid
Dagtid og kveld, ukedager
Arbeidsspråk
Norsk
Antall stillinger
1
Arbeidssted
Hjemmekontor ikke mulig

Hva vi ser etter

En som liker å jobbe strukturert med ansvar for verkstedet holde orden og gjerne ta intiativ selv til å gjøre hverdagen mer strukturert.

Gjerne klasse C sertfifikat, men ikke et must.

Sveisekunnskaper, mekaniker kunnskaper på lastebil ikke nødvendivis fagbrev mekaniker. Kunne noe om kobling av lys,slanger etc.

Norsk muntlig



Arbeidsoppgaver

Du vil ha ansvaret for verksted som innebærer reperasjoner av hengere,lastebiler,kobling av lys etc. Container reperasjoner. Sveising. Kun våre egne lastebiler og hengere ikke eksterne.


Vi tilbyr

Et godt arbeidsmiljø variert arbeid innenfor vedlikhold reperasjoner. Gode forsikring og lønnsbetingelser.


Om bedriften

Vi er en familiebedrift med 13 ansatte driver med krok og liftbiler. Har eget verksted der vi reparerer hengere, containere og biler. Bilene går i langtransport og derfor trenger vi en mann på verksted som kan fikse ting sjåførene trenger å få ordnet.

Sektor

Privat

Annonsedata

Rapporter annonse
Stillingsnummer

6e9e64d7-b294-4043-88ce-b7adac25f6e7

Sist endret

1. februar 2026

Hentet fra

Stillingsregistrering

Referanse

6e9e64d7-b294-4043-88ce-b7adac25f6e7

Lignende annonser

Laster lignende annonser