Bli vert for Norges fremste ledernettverk! DN Executive Network søker verter til eksklusive arrangementer.
DN Media Group AS
Chr. Krohgs gate 16, 0186 Oslo, Hjemmekontor ikke mulig
Om jobben
Stillingstittel
Vert for DN Executive Network
Type ansettelse
Engasjement, deltid
Arbeidsspråk
Norsk
Antall stillinger
2
Søk på jobben
Søk snarest mulig
DN Executive Network
DN Executive Network er et kompetansenettverk med noen av Norges fremste ledere, mellomledere og fageksperter i privat næringsliv og offentlig sektor i regi av Dagens Næringsliv/DN Media Group. Vi har i dag ca. 650 medlemmer fordelt på ti ulike nettverk. Årlig arrangerer vi mer enn 60 nettverkstreff.
Behov
Vi søker 1-2 dyktige verter som kan bistå med gjennomføring av nettverkstreff. Treffene er som oftest sentralt i Oslo, på dagtid, halv eller hel arbeidsdag. Typisk vil det være behov for 4-5 timer dagen før et nettverkstreff, samt 6-8 timer på selve dagen. Vi har fastsatt alle datoer for 2025, som vil fordeles mellom de vi ansetter i disse deltidsstillingene.
Arbeidsoppgaver
Arbeidsoppgavene er praktiske gjøremål i forkant av, under og i etterkant av hvert arrangement. Det er mange ulike oppgaver, som er relativt like fra treff til treff. Eksempler: Dagen før : Klargjøre navnelapper til deltakere, rigge/ preppe arrangementslokale og møterom. På dagen: Siste klargjøring, følge opp bevertning/ servering til deltakere, klargjøre bevertning i møterom, bistå med ankomstregistering, forberede og rydde møterom til break-out sessions, opprydning og nedrigg av lokalet, samt rydde alt klart til neste arrangement.
Ønskede egenskaper og erfaringVi ser etter deg som er god til å ta instrukser, er effektiv og selvdreven, ryddig, presentabel og har stor ansvarsfølelse. Du må trives med å gjøre praktiske små-oppgaver og klare å holde hodet kaldt når mye skal på plass innen kort tid. Vi ønsker også at personen har øye for detaljer og optimalisering. Som person er du serviceinnstilt, blid og omgjengelig.
Det kan være fordelaktig om du har erfaring fra tilsvarende rolle, f.eks. som servitør, barpersonell, eller fra eventbyrå -- men dette er ikke et krav. Det viktigste er at du har et brennende ønske om å være med å lage gode opplevelser for medlemmene våre, forstår betydningen av å være vertskap både ovenfor dine kollegaer, samarbeidspartnere og gjester. Vi skal tilby førsteklasses service for våre medlemmer i alle ledd.
Hva kan vi tilby- En forutsigbar deltidsjobb
- Fine kollegaer og et godt arbeidsmiljø
- Konkurransedyktig lønn
- Mulighet til å møte mange spennende profiler i norsk næringsliv og være del av å skape noe helt unikt
Hvem er DN Media Group:
DN Media Group er en global mediegruppe som skal vokse og styrke vår posisjon som ledende mediegruppe innen våre prioriterte områder: næringslivsnyheter, sjømat, shipping og energi. Vi har en global tilstedeværelse med publikasjoner på engelsk og norsk, samt kontorer rundt om i verden (Oslo, London, Stamford/New York og Singapore er de største knutepunktene). Vi investerer betydelige ressurser i våre teknologiplattformer og kontinuerlig utvikler både eksisterende og nye løsninger for å imøtekomme målgruppens behov. Våre publikasjoner blir høyt belønnet for journalistikken (Dagens Næringsliv har vunnet SKUP-prisen 20 ganger) og våre innovative løsninger.
Om bedriften
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
6e121bbf-6578-45c3-8a94-25e9d7e08a47
- Hentet fra
FINN
- Referanse
413477284