Tekniker
Meråker Kjøtt
7530 Meråker
Om jobben
- Stillingstittel
- Tekniker
- Type ansettelse
- Vikariat, heltid 100%
- Arbeidsspråk
- Norsk
- Antall stillinger
- 1
- Arbeidssted
- Hjemmekontor ikke mulig
Søk på jobben
Søk senest søndag 25. januar
Meråkerkjøtt søker en praktisk anlagt tekniker til et vikariat i forbindelse med fødselspermisjon. Vikariatet har oppstart i mars 2026 og varer ut juli 2026. Dersom du er tilgjengelig tidligere, kan det være aktuelt med oppstart før dette.
Dette er en spennende mulighet for deg som trives med teknisk arbeid i et produksjonsmiljø og ønsker å bidra til stabil drift i en solid industribedrift.
Arbeidsoppgaver
- Drift, vedlikehold og enkel feilsøking på produksjonsutstyr
- Oppfølging av tekniske installasjoner og automasjon
- Bidra til effektiv og sikker produksjon
- Samarbeid tett med produksjon og øvrig teknisk personell
- Praktisk anlagt og løsningsorientert
- Erfaring innen automasjon – for eksempel som elektriker eller tilsvarende
- Gyldig truckførerbevis
- Strukturert og pålitelig
- Må kunne inngå i vaktordning (for tiden bytte på hver onsdag – kan justeres)
- Vikariat fra mars til juli 2026 (mulighet for tidligere oppstart)
- Arbeidstid: 07.00–15.00
- Et godt arbeidsmiljø i en etablert og viktig lokal industribedrift
- Arbeidssted: Meråker
Høres dette interessant ut?
Vi vurderer søknader fortløpende og oppfordrer deg til å søke så snart som mulig.
For spørsmål, ta kontakt med Hege Svendsen hos Fremogruppen, tlf. 905 87 920, e-post: hege.svendsen@fremogruppen.no
Alle henvendelser til FREMO behandles konfidensielt, også overfor oppdragsgiver om ønskelig, i innledende fase.
Kontaktperson for stillingen
Om bedriften
Vi i Meråker Kjøtt har forsynt kundene våre med kvalitetsvarer siden bedriften ble etablert i 1954. Vi er kjent langt utenfor bygdas grenser og produktene våre selges i hele Midt-Norge. Vi tilbyr alt innen kjøtt, slakt, ferdigstekte produkter, pølser, og spekemat. Mange av produktene fra oppstarten av selger vi den dag i dag, med tilnærmet samme oppskrift. Samtidig er vi opptatt av å tilby nye produkter som går hånd i hånd med de tradisjonelle matvarene vi er så glade i. Visjonen vår er å alltid være i sentrum av norsk mattradisjon. Det betyr både at vi er opptatt av å videreføre norske mattradisjoner, men også at vi stadig tenker nytt både når det gjelder oppskriftene våre og produktene vi tilbyr. Gjennom de over 60 årene Meråker Kjøtt har eksistert, har vi bygget opp stor fagkompetanse, og vi er stolte av kvaliteten på produktene våre. Vi har en genuin interesse for det vi driver med, vi legger vår ære i at produktene vi lager, lages av ferske råvarer av høy kvalitet. Bare slik kan vi gi kundene våre de smaksopplevelsene dere fortjener. Vi samarbeider med råvareleverandører som vi vet er like kvalitetsbevisste som oss. Bare slik lager man kvalitetsprodukter rike på både smak og kjøtt.
Sektor
Privat
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
69d93701-1e39-46a2-9b5c-64f337883750
- Sist endret
17. desember 2025
- Hentet fra
recman
- Referanse
460852
Lignende annonser
Arbeidsgiver
Pust Ventilasjon As
Sted
Stjørdal, Trondheim
Røkter (akvakultur)
Arbeidsgiver
Møre Oppdrettsservice As
Sted
Møre og Romsdal, Nordland, Trøndelag, Vestland, Island
Veirekkverksmontør
Arbeidsgiver
Arvid Gjerde As
Sted
Agder, Akershus, Buskerud, Finnmark, Innlandet, Møre og Romsdal, Nordland, Oslo, Rogaland, Telemark, Trøndelag, Vestfold, Vestland, Østfold