Servitør søkes
SushiMe
Beddingen 1, 7042 Trondheim, Trondheim
Om jobben
- Stillingstittel
- Servitør
- Oppstart
- Etter avtale
- Type ansettelse
- Lærling, deltid 20%
- Arbeidstid
- Vakt, kveld, alle dager
- Arbeidsspråk
- Norsk
- Antall stillinger
- 1
- Arbeidssted
- Hjemmekontor ikke mulig
Søk på jobben
Søk snarest mulig
Send søknad til
Vi søker etter servitør/kjøkkenmedarbeider, med eller uten erfaring, og det spiller ikke noe rolle om du er bare 16år så lenge du har riktig holdning og du ønsker å jobbe.
For at du skal i det hele tatt bli vurdert, må du være tilgjengelig og kunne jobbe i perioden 26.06 til 18.07.
Du skal være:
Hardt arbeidende, "ja" person, blid, tørre å ta utfordringer, fysisk aktiv og kunne jobbe i team.
Hovedoppgaven består av å ta imot bestillinger enten via telefon eller i restauranten. Pakking av sushi take away. Etter hvert skal du også lære å jobbe på kjøkkenet og hjelpe med fritering og oppvask.
Det er en god mulighet for ung arbeidskraft å komme seg inn i arbeidslivet. Du vil få god opplæring og oppfølging :) Også hvis du søker denne jobben, må du belage deg på at det blir mye helg-jobbing, også jobbing deler av sommeren. Når det er eksamens tid i mai og desember så forventes det at man stiller opp minimum en vakt i uka. Men vi tar selvfølgelig hensyn og er fleksibelt ifm skole.
You need to speak fluent Norwegian.
Kontaktperson for stillingen
Om bedriften
Vi har vært i Trondheim siden 2013 og vi serverer en av Trondheims beste sushi. Vi har tre avdelinger, og det er Sushi Me Solsiden, SushiMe Tiller og Sushi me Ravnkloa
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
67736c1f-832a-4939-a201-a741b3b870cf
- Sist endret
28. februar 2026
- Hentet fra
Stillingsregistrering
- Referanse
67736c1f-832a-4939-a201-a741b3b870cf
Lignende annonser
Arbeidsgiver
Graffi Grill
Sted
Trondheim
Arbeidsgiver
Sabrura Sticks & Sushi
Sted
Trondheim
Kjøkkenarbeider
Arbeidsgiver
Yrjars Sushi AS
Sted
Brekstad