Burger King kommer til Lyngdal! Vi søker medarbeidere og skiftledere!
Burger King Norge
Fiboveien 1, 4580 Lyngdal
Om jobben
- Type ansettelse
- Fast, heltid og deltid
- Antall stillinger
- 10
- Arbeidsspråk
- Norsk
Søk på jobben
Søk senest onsdag 22. juli
Vi søker deg som elsker å jobbe med mennesker, brenner for god gjesteservice og elsker nye utfordringer!
Burger King åpner ny restaurant i Lyngdal, og vi ser etter både medarbeidere og skiftledere som ønsker å være med på denne reisen. Her får du muligheten til å bidra til et godt arbeidsmiljø og skape fantastiske gjesteopplevelser fra dag én. Åpning av restaurant er planlagt i september 2026, med opplæring i forkant.
Som servicemedarbeider hos Burger King er du en viktig del av gjesteopplevelsen. Du arbeider tett med teamet for å sikre høy kvalitet på mat, service og renhold, og bidrar til et positivt og effektivt arbeidsmiljø. Du jobber på ulike stasjoner i restauranten og er ofte gjestens første møte med oss – derfor er din innsats avgjørende for å levere god service hver dag.
Som skiftleder hos Burger King er du i tillegg en operativ leder som gjennom ditt team skaper fantastiske driftsresultater og uforglemmelige opplevelser for våre gjester. Du har fokus på kvalitet, service og renslighet, og motiverer medarbeiderne til å yte sitt aller beste. For å bli skiftleder må du ha fylt 18 år.
Hvorfor velge oss?Bli Kongen av teamarbeid: Lær å samarbeide som et lag og bli kjent med nye kollegaer og venner.
Gjesteservice: Få verdifull erfaring med kundebehandling ved å behandle hver eneste gjest som en KONGE! 👑
Fleksibel og variert arbeidstid: Kombiner jobben med skole og fritid. Vi søker både heltid og deltid! 🗓️
Karrieremuligheter: Gode muligheter for utvikling og vekst – mange av våre ledere startet som medarbeidere. 🪜
Spennende arbeid: Variert arbeid og høyt tempo.
Hos Burger King får du grundig opplæring i alt fra å ønske gjester velkommen til å lage de beste burgerne. Som en del av et nytt team vil du få mulighet til å være med og sette standarden for arbeidsmiljø, samarbeid og service. Du jobber i team og bidrar med positivitet og initiativ. Tilbake får du utfordringer, selvutvikling, vennskap og minner for livet!
Hvem er du?I våre restauranter er vi ikke opptatt en fancy CV, men hvem du er og hva du kan tilføre, og (viktigst av alt) at du vil gi 100% hver dag for å behandle hver eneste gjest som en konge!
Vil du bli en del av vårt team? Ta kontakt med oss i dag!
Kontaktperson for stillingen
Ine Mathea Martinsen
Om bedriften
Sektor
Privat
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
5bd207ce-3ce2-4318-895a-cf902bd1b8f3
- Sist endret
22. juni 2026
- Hentet fra
teamtailor
- Referanse
teamtailor-7946878-2063911