Lyst til å bli en operatør innenfor oljeserviceindustrien?
SWIRE ENERGY SERVICES AS
Tananger, Hjemmekontor ikke mulig
Om jobben
Stillingstittel
Operatør
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Arbeidsspråk
Norsk
Antall stillinger
1
Søk på jobben
Søk senest i morgen
Til vår base i Tananger har vi behov for en Operatør som sammen med sitt team vil sikre at vårt utstyr håndteres på den beste måten når den kommer inn på yarden.
Kan du kjenne deg igjen i stillingsannonsen og syns arbeidsoppgavene høres spennende ut? Da vil vi gjerne høre fra deg!
Hva vil du gjøre som Operatør?Som en ansatt hos oss vil du være en viktig bidragsyter til at utstyr relatert til olje- og gassproduksjonen i Norge, sendes ut på havet på en sikker og godkjent måte.
En typisk arbeidsdag vil bestå i å utføre mottak- og slutt kontroll på alle CCU´s, dokumentere skader som skal faktureres til kunde og bidra til at 5S standarden opprettholdes. Videre vil du utføre mindre reparasjoner for å få utstyret raskere klart til utleie og bistå med plombering av mudskip.
Som arbeidsverktøy har alle ansatte sin personlige tablet/håndholdt og et sett med personlig verneutstyr.
Du vil inngå i et team som har de samme arbeidsoppgavene som deg selv og man kan bruke hverandre som sparringspartnere dersom det skulle dukke opp en ukjent utfordring som dere kan løse sammen i teamet.
For å få den kulturen og arbeidsmiljøet vi ønsker, har vi noen viktige spilleregler:For det første setter vi sikkerheten først i alt vi gjør og som vår kollega er det forventet at du er med og bidrar til dette. For å kunne bidra til dette må du følge bedriftens regler og prosedyrer, men du må også stille spørsmål med alt som er uklart. Det finnes ingen dumme spørsmål - alle spørsmål og meninger er like viktige for oss.
Du får i din rolle også mandatet til å alltid komme med nye løsninger for hvordan jobben kan utføres.
Hos oss er det viktig at alle trives og at man sammen skaper det arbeidsmiljøet man ønsker. Det kan enkelt gjøres ved at vi alle starter dagen med et smil og sier god morgen.
Hva tenker vi om din erfaring og kompetanse?Vi foretrekker at du er godkjent som G11 Kontrollør, har truckførerbevis, traverskranebevis og fallsikringskurs.
Dersom du ikke har dette, men har god arbeidsmoral, trives med høy aktivitet, er strukturert og er ivrig etter lære nye ting har du de øvrige egenskapene som er viktige for oss.
Har du ikke erfaring med arbeidsopgavene skal vi gi deg den opplæringen du trenger for å kunne utføre jobben.
Håper du har lyst til å jobbe for oss og ser frem til å høre fra deg.
Om bedriften
Swire Energy Services en del av Swire Group og er verdens største leverandør av offshore laste bærere til den globale energibransjen.
Sektor
Privat
Nettsted