Servitør Støylen Restaurant og Vinbar
Hovden Alpint Overnatting
Hovdestøylenvegen 41, 4755 Hovden i Setesdal
Om jobben
Som servitør er du en del av Hovden Alpin Overnatting som inkluderer alle våre overnattingsteder, Hovdestøylen hotell også har bar og restaurant. I vår restaurant er det høy aktivitet fra morgen til senkveld og vi strever etter å gi gjestene kulinariske opplevelser utover det forventede hver gang.
- Oppstart
- 1. juni 2026
- Stillingstittel
- Servitør
- Type ansettelse
- Fast, deltid 80%
- Arbeidstid
- Vakt, dagtid, kveld og natt, alle dager
Søk på jobben
Søk snarest mulig
Hva vi ser etter
Ønskede kvalifikasjoner
-
God fagkunnskap.
-
Minst 3 år erfaring fra lignende stillinger.
-
Ønskelig med vinkunnskap.
-
Motiveres av en pulserende og hektisk arbeidsplass hvor ingen dag er lik.
-
Er fleksibel for å takle raske endringer og avgjørelser.
-
Snakke flytende norsk (eller annet skandinavisk språk) og engelsk.
-
Fordel med førerkort og bil.
Egenskaper
Vi søker deg som har evnen til å skape et godt miljø og gode opplevelser for både gjester og kolleger. Du er ansvarsbevisst, har god ordenssans og kan håndtere flere arbeidsoppgaver samtidig. Du liker å jobbe i team og er motiverende og entusiastisk i en til tider hektisk hverdag. Du er løsningsorientert, fleksibel og er ikke redd for at tenke annerledes.
Vi bor, jobber og omgås meget tett sammen, vi søker deg som har lett å komme overens med andre, liker naturen og stå på ski eller brett.
Arbeidsoppgaver
-
Ansvarlig for den egne stationen.
-
Holde seg oppdatert på produktene som selges.
-
Sikre at alle gjester får en hyggelig opplevelse med et høyt servicenivå.
-
Påse at området er ryddig og presentabelt.
-
Oppfølging av rutiner.
-
Håndtere betalinger og kasseoppgjør.
Vi tilbyr
En variert og utfordrende jobb med trivelige kollegaer på en skidestinasjon som er i stadig utvikling
Spennende utfordringer i et selskap som stadig utvikles.
Kontaktperson for stillingen
Om bedriften
Hovdestøylen
Hovdestøylen ligger sentralt på Hovden i Setesdal. Hos oss kan du velge mellom hotellrom og leiligheter. Det finnes flotte tur- og skiløyper som passerer like utenfor og det er kort vei til sentrum. Du kan velge å bo på hotell og komme til ferdig-dekt bord, eller å bo i egne leiligheter hvor dere kan ordne dere slik dere selv ønsker.
Sektor
Privat
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
443c5240-c27a-4aca-b5c1-4e347f731701
- Sist endret
20. april 2026
- Hentet fra
Stillingsregistrering
- Referanse
443c5240-c27a-4aca-b5c1-4e347f731701