Hopp til innhold

Har du interesse for klær og mote, og vil jobbe hos Decades Futura i sommer?

Arbeidsgiver

Decades

Sted

Industriveien 17, 6517 Kristiansund N

Om jobben

Type ansettelse
Sesong, deltid
Arbeidsspråk
Norsk
Antall stillinger
2
Arbeidssted
Hjemmekontor ikke mulig

Søk på jobben

Søk snarest mulig

I flere tiår har vi gått under navnet Boys of Europe, men nå har vi besluttet å endre navnet vårt for å bli mer relevant for fler. Alt er som før, bare under et nytt navn, DECADES.

Har du lyst til å bli med oss på denne spennende reisen?

Til 10% stilling som Butikkselger i sommer (mai, juni, juli, august), er vi på jakt etter deg som ønsker å møte kunden med et smil og sørge for en kundeopplevelse utenom det vanlige.

I våre butikker er service og produktkompetanse i fokus når vi møter kunden

Vi ser for oss at du trives med å jobbe med mennesker, salg og service, og drives av å jobbe mot felles mål. Du er imøtekommende av natur, sosial og har en stor interesse for mote og trender.

Kvalifikasjoner:
  • Har fullført og bestått videregående skole, relevant erfaring kan kompensere for manglende utdannelse

  • Har salgserfaring fra tilsvarende bransje, gjerne varehandel

Vi tilbyr:
  • Muligheten til å jobbe med kvalitetsprodukter i et dynamisk selskap som leverer solide resultater og er i stor vekst

  • Karriere- og utviklingsmuligheter står i fokus hos VOICE, og vi har gode læringsplattformer

  • En jobb i et selskap der bærekraft er en integrert del av vår forretningsstrategi

  • Tett oppfølging og support

Stillingen krever at man er fleksibel med tanke på arbeidstid.

Mangfold er en styrke, og vi ønsker oss medarbeidere med ulike livserfaringer og perspektiver. Vi oppfordrer alle kandidater med oppgitte kvalifikasjoner til å søke.

Søkere behandles og intervjuer avholdes fortløpende.

Kontaktperson for stillingen

Janne Solbakken Kvalvik

janne.kvalvik@voice.no

Om bedriften

Velkommen til Decades

Siden 1988 har vi levert uformelle og tidløse klær med jeans i fokus. Vi designer alle våre kolleksjoner på Sagene i Oslo. Gjennom våre drøyt 60 butikker over hele Norge, jobber vi kontinuerlig med å gjøre det enkelt for deg å finne dine favorittplagg.

Målet vårt er at du skal bli glad i klærne dine, og at du skal ha glede av dem lenge. Derfor er vi opptatt av at du både skal se bra ut og føle deg bra. Vi vektlegger kvalitet, passform, og tidsriktige farger og uttrykk. De fire kolleksjonene våre heter Henry Choice, Mr. Capuchin, Wos Not Wos og Jean Paul. Til sammen gir dette et bredt utvalg, som kan kombineres slik at det passer din stil.

Du trenger ikke være spesielt interessert i klær for å handle hos oss. Det er tross alt mye som er viktigere enn klær og mote. Men for oss er det viktig at du blir tatt godt i mot. Du skal oppleve god service. Vi hjelper deg med vår kompetanse.

Vi er en av Norges ledende kleskjeder, og eies av motehuset Voice Norge. I 2025 byttet vi navn fra Boys of Europe, for å kunne nå ut til flere nordmenn og gi en best mulig handleopplevelse.

Velkommen til våre butikker og https://www.decades.no/


Sektor

Privat

Del annonsen

Annonsedata

Rapporter annonse
Stillingsnummer

4344be08-a2c1-4c71-8ba6-819cbf1236d4

Sist endret

9. mars 2026

Hentet fra

teamtailor

Referanse

teamtailor-7350195-1880444

Lignende annonser

Laster lignende annonser