Hopp til innhold

Bakeriansvarlig

Arbeidsgiver

Meny Midtun

Sted

SANDBREKKEVEGEN 96, 5225 Nesttun

Om jobben

Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Arbeidsspråk
Norsk
Antall stillinger
1
Arbeidssted
Hjemmekontor ikke mulig

Søk på jobben

Søk senest lørdag 21. februar

I MENY elsker vi mat! For oss er god mat en lidenskap, og noe av det viktigste som finnes. Hos oss er alle MATarbeidere, uansett om du jobber i ferskvaredisken, kolonialen, i kassen eller på kontoret. Å være en MATarbeider i MENY betyr at du alltid gjør ditt beste for å veilede og inspirere kundene våre til matglede. Sammen skal vi hjelpe flere å spise bedre, og leve bedre.

Vil du bli vår nye bakeriansvarlig på MENY Midtun, og skape duften av nybakte brød og bakevarer i butikken? Da kan dette være en mulighet for deg.

Stillingsomfang: 100%
Arbeidstid: Dagtid kl.06:00-14:00, en kveld og annenhver helg
Oppstart: Snarest, eller etter avtale

Søknadsfrist 22.02.26

For å søke må du ha fylt 18 år, du må også kunne beherske norsk.

Hvem er den vi søker etter?
For å lykkes som bakeriansvarlig må du kunne arbeide selvstendig, være strukturert og like orden, ha evne til å beregne mengder ut ifra salgstall og svinn. Du må også trives med å være i aktivitet, da store deler av hverdagen vil være preget av gåing, ståing og løfting. Mange av oppgavene i bakeriet er rutinepreget, så denne stillingen passer for deg som liker forutsigbarhet i oppgavene. I bakeriet så starter vakten kl. 06:00 på hverdager, så det er fint å være morgenfugl.

Arbeidsoppgaver:
  • Daglig drift og utvikling av bakeriet i samråd med ferskvaresjef

  • Bidra på hele ferskvarelinjen ved behov

  • Sørge for at din avdeling er velfylt og ryddig

  • Åpne/stenge avdelingen

  • Bestille varer, varemottak

  • Opplegg av varer og IK-mat

  • Lære opp MATarbeidere som skal ha vakter i bakeriet, og tilrettelegge for at de mestrer sine oppgaver når du ikke er der

Hvordan er det å jobbe på MENY Midtun?

Alle som begynner i MENY vil lære å ta ansvar, mestre stress, håndtere mennesker og ikke minst butikkdrift. Vi har en interaktiv kursplattform, ulike klasseromskurs som gir deg faglig påfyll, og et traineeprogram med fokus på å gå fra ansatt til å bli leder, for å nevne noe. Satser du på MENY, satser MENY på deg!

MENY Midtun er en butikk i vekst der det skjer mye. Det betyr også at vi er relativt mange ansatte som jobber her. Vi er en ungdommelig gjeng, men har samtidig en god del erfarne medarbeidere du vil kunne lære butikkfaget av. Selv om vi er store, så legger vi opp til at du som enkeltperson kan påvirke egen arbeidshverdag og bidra til kulturen vår.

Vi elsker konkurranser og liker å vinne. Derfor er vi også ganske flinke til å feire seiere. Akkurat hvordan vi feirer får du finne ut av når du begynner her. Velkommen skal du være!

Å søke jobb i MENY skal være enkelt

Du trenger ikke laste opp søknadsbrev. For at vi skal bli litt bedre kjent med deg, svarer du på spørsmålene om deg og din erfaring. Har du mye på hjertet må du gjerne skrive utfyllende, vi gleder oss til å lese! Og fordi vi synes det er spennende å se hvor du har vært tidligere, må du laste opp CV.

Vi gjør oppmerksom på at alle søknader må sendes inn via søknadsskjema tilknyttet annonsen, vi vil ikke ta imot søknader på papir i butikken. Søknader behandles fortløpende. Kontaktperson

Eva J Tøssebro Eriksen

Butikksjef

55927660

ledigestillinger@meny.no

Om bedriften

MENY er Norges største supermarkedkjede med nesten 200 butikker og en omsetning på over 20 milliarder kroner. Vi har 10 000 stolte matarbeidere som sørger for gode handleopplevelser hver eneste dag!

Sektor

Privat

Del annonsen

Annonsedata

Rapporter annonse
Stillingsnummer

3b9cf77e-4f78-4e1d-8d87-2ea6fbdf29c8

Sist endret

10. februar 2026

Hentet fra

FINN

Referanse

449869445

Lignende annonser