Vi søker renholdere til våre Airbnbs! Fleksibel jobb med god betaling
Nordisk Standard As
Oslo, Hjemmekontor ikke mulig
Om jobben
Her har du en fleksibel jobb med god lønn. Er du nøye og pålitelig? Vi søker renholdere til våre Airbnbs!
Stillingstittel
Vaskehjelp (privathjem)
Oppstart
Etter avtale
Type ansettelse
Sesong, deltid 10-90%
Arbeidstid
Vakt, dagtid, ukedager og lørdag
Arbeidsspråk
Engelsk eller norsk
Antall stillinger
1
Hva vi ser etter
**Hvem ser vi etter?**
Pålitelig og nøye: Vi er superhost på Airbnb, og denne statusen er utrolig viktig for oss at bevare. Vi trenger derfor noen som er nøye med detaljene og pålitelig i arbeidet. Det er utrolig viktig at man kommer til avtalt vask.
God kommunikasjon : Du må være god til å kommunisere for at vi skal kunne samarbeide i den daglige driften. Ærlighet er også veldig viktig for oss.
Ønsker en enkel og fleksibel jobb: Denne jobben passer perfekt for deg som ønsker en enkel og fleksibel jobb.
I søknaden til denne stillingen, ville det være svært verdifullt om du kunne inkludere en kort tekst som bekrefter din forståelse av viktigheten av lojalitet til å komme til avtalt vakt, samt utførelse av arbeidet på en måte som sikrer gjestenes tilfredshet.
Fortell gjerne om dine planer og ønskninger.
Arbeidsoppgaver
Nordisk Standard er en nyetablert bedrift med en flere leiligheter sentralt i Oslo. Vi har høye ambisjoner om å vokse antallet leiligheter og streber etter å opprettholde høy standard og fremragende service for våre gjester. For å lykkes med dette, er det avgjørende å ha utmerket renhold.
Renholdet i de leilighetene vi administrerer er av største betydning både for oss og våre gjester. Våre gjester kommer fra hele verden, mange av dem på sin første reise til Norge etter å ha spart opp penger over lang tid. Det er avgjørende for oss at de får en hyggelig opplevelse med høy standard på renholdet.
Arbeidsoppgaver :
-
Rengjøre mellom gjester i våre koselige Airbnbs.
-
Rengjøring av overflater, støvsuging, bytte sengetøy, vaske toaletter, tømme søppel og ta oppvasken.
-
Fylle på med nødvendigheter som toalettpapir, såpe, sjampo, balsam og oppvaskmiddel.
-
Av og til vaske gulv.
-
Enkelte ganger kun vaske sengetøyet.
Vi har selv håndtert dette i to år, og vår erfaring er at gjestene er flinke til å etterlate leilighetene i god stand.
Vi tilbyr
**Hva tilbyr vi?**Godt betalt: For riktig, pålitelig kandidat, så ønsker vi å gå over tariff i lønn. Hvis man får bygger opp fortrolighet så finnes muligheter for stort ansvar over vasketeam.
Fleksibilitet: Vi prøver å være så fleksible som mulig med gjestene i forhold til innsjekk. Dette gir oss mulighet for å være fleksibel med våre ansatte ift hvordan de ønsker å forme sin dag. Hvis noen boliger har sen innsjekk, så kan man være fleksibel med når boligen tas.
God arbeidsmiljø: Vi er en bedrift som sørger for god service både for gjestene og for våre ansatte. Vi ønsker at du skal trives godt og sørger for å være oppmerksomme på dine behov og ønsker at du skal føle deg verdsatt i jobben din.
I starten kan vi tilby deltidsarbeid, men vi planlegger å utvide bedriften slik at det kan være muligheter for deg som ønsker å jobbe fulltid og vokse sammen med oss og potensielt ta deleierskap i en bedrift etterhvert.
Muligheter for fremtiden: Du vil ha mulighet til å være med i en voksende bedrift med potensiale for utvikling og videre muligheter til at potensielt drive et vasketeam i takt med ekspansjonen.
Om bedriften
Nordisk Standard ønsker å tilby turister i Norge det lille ekstra for å gjøre oppholdet minneverdig. Vi har utvalgte leiligheter med god standard for et hyggelig miljø. Som en nystartet bedrift har vi en visjon om å vokse og tilby flere boliger og leiligheter å forbedre oss kontinuerlig.
Sektor
Privat
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
35676e53-5a2b-4c35-a63c-fbfcc1f57d73
- Hentet fra
Stillingsregistrering
- Referanse
35676e53-5a2b-4c35-a63c-fbfcc1f57d73