Vi søker Skadesanerer til vår avdeling i Fredrikstad!
Ocab AS
Mosseveien 5, 1610 Fredrikstad, Hjemmekontor ikke mulig
Om jobben
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Arbeidsspråk
Norsk
Antall stillinger
1
Søk på jobben
Ocab AS er en av Norges største aktører innen skadeservice og servicehåndverk. Vi jobber for forsikringsbransjen, som vil si at vi har en sikker og stor oppdragsmengde! Hos oss har vi det beste fra begge verdener-et utrolig flott arbeidsmiljø, spennende arbeidsoppgaver og muligheten til å gjøre en forskjell i hverdagen til våre kunder.
Vi søker sanerer innen innbo/skadesanering som ønsker å bli med på laget i vår avdeling i Fredrikstad. Du vil få store muligheter for å påvirke egen hverdag i en variert og spennende arbeidshverdag – som tidvis kan innebære et høyt arbeidstempo.
Personlige egenskaper vi er på utkikk etter:
- Positiv og liker å jobbe med andre mennesker
- Ryddig og selvstendig
- Opptatt av kvalitet og effektivitet
- Fleksibel og løsningsorientert
Arbeidsoppgaver skadesanerer:
Som skadesanerer vil dine arbeidsoppgaver innebære renhold, sanering og skadebegrensning etter vannskader, brannskader og annet. Du vil rengjøre med utvalgte kjemikalier tilpasset de forskjellige skadetypene, og ofte behandle innbo, samt nedpakke og transportere dette til vårt lager. Der vasker og renser vi blant annet tekstiler som klær og tepper på vår egen vaskelinje og renseri. Du vil også være med på luktbehandling, begrensning av skadeomfang og etablering av gode, rene miljøer for tilbakeføring etter skader på bygning.
Stillingen innebærer ansvar for egne kunder og prosjekter, samt koordinering av transport, pakking, innbohåndtering og eventuelle hjelpearbeidere på prosjektene.
Ønskede kvalifikasjoner:
- Behersker norsk både muntlig og skriftlig
- Førerkort klasse B er et absolutt krav
- Erfaring fra renhold eller sanering
- Fagbrev innen renhold er ønskelig
- Enkle datakunnskaper
- Erfaring fra bransjen er en fordel
Foruten de faglige kvalifikasjonene er din fleksibilitet, pålitelighet og evne til å takle høyt arbeidstempo det viktigste vi ser etter.
Hva vil det si å gå fra renholder til skadesanerer?
- Mer lønn
- Mer ansvar
- Spennende og variert arbeidshverdag
Vi tilbyr:
- Full opplæring
- Utviklingsmuligheter
- Konkurransedyktige betingelser
- Forsikrings- og pensjonsordninger
- Et godt arbeidsmiljø med muligheter for personlig utvikling
- Bil, verktøy og telefonordning
Er du den sanereren vi leter etter i Fredrikstad? Hos Ocab AS ønsker vi å styrke vårt fantastiske team, og ser virkelig frem til å motta din søknad! Vi setter pris på mangfold og oppfordrer alle kvalifiserte kandidater- uavhengig av kjønn, alder eller bakgrunn å søke.
Søknader vurderes fortløpende. Ta gjerne kontakt om du har noen spørsmål om stillingen.Kontaktperson for stillingen
Om bedriften
Ocab AS er en av Norges største aktører innen skadeservice og servicehåndverk. Vi er fra 2021 en del av Ocab Group AB. Sammen bygger vi gruppen videre som et sterkt skandinavisk konsern innen skadeservice.
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
2fcecb25-9f35-48e4-a5f4-a2a583a8145c
- Hentet fra
teamtailor
- Referanse
teamtailor-6299924-1587771