Praktisk anlagt og arbeidsklar?
Adecco Norge AS
Kristiansand
Om jobben
- Stillingstittel
- Hjelpemann
- Type ansettelse
- Vikariat, heltid 100%
- Antall stillinger
- 1
- Arbeidsspråk
- Norsk eller engelsk
Søk på jobben
Søk senest mandag 31. august
Vi opplever økende etterspørsel fra våre kunder og søker derfor etter praktiske og arbeidsvillige montører som ønsker en variert arbeidshverdag.
Dette kan være en perfekt mulighet for deg som liker å bruke kroppen, trives best når du er i aktivitet og ikke ønsker å stå stille hele dagen. Oppdragene våre kan variere både i lengde og innhold, og mye av arbeidet foregår utendørs i all slags vær.
Kanskje er du mellom to jobber, ønsker fleksibilitet eller rett og slett ikke helt vet hva du vil gjøre videre? Gjennom Adecco kan du få muligheten til å prøve deg på forskjellige arbeidsplasser, bygge erfaring og jobbe mye i periodene det passer.
Arbeidssted: Kristiansand og omegn
Oppstart: Fortløpende
Arbeidstid: Varierer etter oppdrag
Som montør kan arbeidsoppgavene variere fra kunde til kunde. Vi har behov innen flere typer praktisk arbeid, og din erfaring og kompetanse vil være med på å avgjøre hvilke oppdrag som passer for deg.
Aktuelle arbeidsoppgaver kan være:- Monteringsarbeid på byggeplass
- Montering og demontering av ulike konstruksjoner
- Praktisk arbeid og bruk av håndverktøy
- Bæring, flytting og håndtering av materialer
- Hjelpearbeid på byggeplass
- Arbeid utendørs i varierende værforhold
Har du annen relevant erfaring, kan det også åpne døren for andre typer oppdrag gjennom Adecco. Dette kan blant annet være arbeid som hjelpemann for tømrer eller forskalingssnekker, lagerarbeid dersom du har trucksertifikat eller sesongarbeid med dekkskift.
Vi ser etter deg som- Har relevant erfaring fra bygg, anlegg eller arbeid på byggeplass
- Er praktisk anlagt og komfortabel med bruk av verktøy
- Er i god fysisk form og trives med fysisk krevende arbeid
- Liker å jobbe ute og er komfortabel med arbeid i all slags vær
- Er fleksibel og kan tilpasse deg forskjellige arbeidsoppgaver og arbeidsplasser
- Er pålitelig og møter opp når du skal
- Kan jobbe både selvstendig og sammen med andre
- Kommuniserer på norsk eller engelsk
- Fallsikringskurs
- Kurs i varme arbeider
- Liftkurs
- HMS-kurs
- Førerkort klasse B
- Andre relevante kurs innen bygg og anlegg
- Varierte oppdrag hos forskjellige kunder
- Mulighet til å jobbe mye i perioder
- En fleksibel arbeidshverdag
- Mulighet til å prøve deg innen forskjellige typer arbeid
- Verdifull erfaring fra ulike arbeidsplasser og bransjer
- Gode utviklingsmuligheter
- God opplæring
- Oppfølging av en dedikert konsulent i Adecco
- Fast ansettelse i Adecco med minimum 20 % stilling
- Tilgang til Adeccos fordelsprogram
Du trenger ikke nødvendigvis å vite akkurat hva du ønsker å jobbe med de neste årene. Kanskje vet du bare at du liker praktisk arbeid, ønsker å være i aktivitet og er klar for å jobbe.
Hos Adecco kan du få muligheten til å prøve forskjellige oppdrag og finne ut hva som passer deg, samtidig som du bygger erfaring og får nye muligheter underveis.
Vi vurderer kandidater fortløpende, så send inn søknaden din allerede i dag.
Om AdeccoAdecco formidler alle typer stillinger innen de fleste fagområder. Døren står på gløtt hos attraktive bedrifter, prøv deg i ulike bransjer og skaff deg bred erfaring! Nettverket du får tilgang til kan bli gull verdt en dag. Adecco er en del av Adecco Group, en av verdens ledende aktører innen bemanning og rekruttering.
Kontaktperson for stillingen
Latica Zuvela
+4741342579
Om bedriften
Sektor
Privat
Nettsted
Facebook
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
2ca11834-d4f9-41e7-97e0-e0566b6951da
- Sist endret
11. august 2026
- Hentet fra
Adecco Group Norway AS
- Referanse
2373554