Hopp til innhold

VAREFREMMER NOTODDEN - KONGSBERG

Arbeidsgiver

Mersalg

Sted

3674 Notodden

Om jobben

Stillingstittel
VAREFREMMER NOTODDEN - KONGSBERG
Type ansettelse
Fast, deltid
Arbeidsspråk
Norsk
Antall stillinger
1
Arbeidssted
Hjemmekontor ikke mulig

Søk på jobben

Søk senest fredag 10. april

VI SØKER VAREFREMMER I NOTODDEN - KONGSBERG

I Notodden og Kongsberg søker Mersalg etter fast VAREFREMMER.

Tiltredelse snarest mulig.

Arbeidsmengden vil være ca 1-2 dager i uken (hverdager) ca 30 % stilling

Kun dagtid. Dette er en arbeidstype som gir en stor grad av frihet for planlegging av egen arbeidsdag.

Arbeidet består i varefremming (påfylling), hygiene og vedlikehold av smågodtstativ for Candyking.

Enkelte andre arbeidsoppgaver for andre oppdragsgivere kan komme til.

I noen perioder av året (bla. februar/mars og september/oktober) har vi en del prosjektarbeid som kan komme i tillegg.

Du må disponere egen bil, og vi dekker kilometergodtgjørelse, bom og parkering

Ønskede kvalifikasjoner

• Gjerne erfaring fra dagligvarehandel eller lignende, men dette er ikke et krav.

• Selvstendig, fleksibel og løsningsorientert.

• Presentabel væremåte.

Hvis spørsmål om stillingen, ta gjerne kontakt med Anita Lien, mobil 90038854

Vi ser fram til å høre fra deg!

Om bedriften

Mersalg liker å kalle oss "Norges beste salgsapparat". Vår viktigste oppgave er å skape verdi for våre oppdragsgivere ute i butikk. Dette gjør vi ved hjelp av sterk ekspertise på hvordan lede mennesker til å yte det beste. Vi har et stor organisasjon som utelukkende arbeider med å skape de beste resultatene. Våre oppdragsgivere skal være best på KAM arbeid og produktutvikling, og vår ekspertise er ytre salg og salgsledelse. Denne kombinasjonen gir våre oppdragsgivere en unik salgskraft i markedet.

Salgskraft er nøkkelen i Mersalg. Vi har flere selgere og større salgskraft for å nå ut i vårt langstrakte land på kort tid. Dette gir oss også stor fleksibilitet i forhold til å tilpasse innsats og ekstra oppdrag etter våre kunders behov.

Vi skal være best på teknologi og bruken av tilgjengelig salgsdata. Disse data skal presenteres på en enkel måte slik at alle kan bruke de, og de skal være daglig oppdaterte. Derfor bruker både egen organisasjon og oppdragsgivere PowerBI for å ha daglig oppdaterte data. Dette bidrar til at våre selgere (og organisasjon for øvrig) har meget god innsikt.

Som ansatt hos Mersalg skal du derfor være trygg på at du har den beste støtten av de beste folkene og verktøyene.

Sektor

Privat

Del annonsen

Annonsedata

Rapporter annonse
Stillingsnummer

2169c597-9243-4eeb-8da1-476cf02f7ea9

Sist endret

4. mars 2026

Hentet fra

FINN

Referanse

453162826

Lignende annonser

Arbeidsgiver

Regnskapskoden As

Sted

Agder, Akershus, Buskerud, Finnmark, Innlandet, Møre og Romsdal, Nordland, Oslo, Rogaland, Tromsø, Trøndelag, Vestfold, Vestland, Østfold

Arbeidsgiver

Den Norske Isbilen As Avd Oslo

Sted

Ås, Drammen, Øvre Eiker