Kjøkkenmedarbeidere / Kokk og servitører - Home Hotel Grand Olav
Home Hotel Grand Olav
7010 Trondheim
Om jobben
- Type ansettelse
- Engasjement, deltid
- Arbeidsspråk
- Norsk
- Antall stillinger
- 1
- Arbeidssted
- Hjemmekontor ikke mulig
Søk på jobben
Søk senest tirsdag 25. november
Home sweet home. Klar for å flytte inn?
Home Hotel er et helt nytt konsept med en enkel, men kraftfull visjon: å skape et sted som føles som hjemme, selv når du er borte. Vi tilbyr mer enn bare en seng for natten – vi ønsker å skape en opplevelse som sitter igjen lenge etter at gjestene har reist. Et sted så varmt, innbydende og komfortabelt at gjestene føler seg som i sin egen stue. Nå ser vi etter Kjøkkenmedarbeidere til Home Hotel Grand Olav som vil bli en del av vår familie.
Hva rollen innebærer:
Som kjøkkenmedarbeider hos oss trenger vi flere forskjellige typer mennesker for å utfylle teamet vårt på best mulig måte, da vi både skal lage mat, sørge for at vår buffet alltid er på topp, sørge for at gjestene våre er fornøyde ute i serveringen, selge dessert og drikke til våre gjester, rydde kopper og fat og bidra i oppvasken.
Vi ser derfor etter kandidater med både matfaglig bakgrunn og kandidater med servitør/restaurantfaglig bakgrunn.
Hos oss så samarbeide man med kolleger på tvers av avdelinger for å sikre et smidig og behagelig opphold for hver eneste gjest. Vårt arbeidsspråk er i hovedsak norsk.
Nå har vi ledig flere stillinger som ekstrahjelp hos oss, så har du kokk/matfaglig bakgrunn eller servitør/restaurantfaglig bakgrunn håper vi at du søker <3
Stillingene innebærer i hovedsak arbeid på helg både dag og kveld, men det kan også være muligheter for arbeid i ukedager.
- Selvstendig, og ser selv ting som må gjøres
- Rask, og takler at det er travelt på vakt
- Blid og trivelig, slik at gjestene våre får den beste service
- Erfaring fra restaurant/hotell med gode referanser (gjelder om du søker med servitør/restaurantfaglig bakgrunn)
- Erfaring fra hotell med gode referanser (gjelder om du søker med kokk/matfaglig bakgrunn)
Vi verdsetter mangfoldet hos Strawberry. Ulike bakgrunner, erfaringer og ideer skaper et unikt og inspirerende arbeidsmiljø.
Erfaring fra hotell- eller servicebransjen er en fordel, men det viktigste er din dedikasjon til gjesteservice og en hjemmekoselig opplevelse
Hvorfor velge Home Hotel & Strawberry?På Home Hotel får du mer enn bare en jobb – du får et sted hvor du også kan føle deg hjemme. Her er noen av fordelene du kan glede deg til:
- Et støttende og inkluderende arbeidsmiljø hvor ditt bidrag virkelig betyr noe.
- Muligheter for vekst og utvikling innenfor Strawberrys dynamiske nettverk.
- Personalrabatter samt eksklusive priser for venner og familie på våre 200+ hoteller.
- Eksklusive tilbud på opplevelser, reiser, shopping og mer.
Strawberry er ikke bare et hvilket som helst selskap i hotellbransjen – vi er en rebell med et varmt, bankende hjerte. Strawberry er portalen til en verden med over 240 hoteller, 120 restauranter og 20 spa, hvor vi skaper tusenvis av opplevelser hver eneste dag. Strawberry er bygget på våre kjerneverdier: energi, mot og begeistring. Vårt team på 20 000 dyktige medarbeidere fra mer enn 166 land er det som får oss til å vokse.
Klar til å ønske gjester velkommen hjem?Hvis dette høres ut som deg, søk i dag og bli med på reisen for å gjøre hvert opphold på Home Hotel uforglemmelig. Vi vurderer søknader fortløpende, så ikke vent – stillingene kan bli besatt før søknadsfristen.
Kontaktperson for stillingen
Kamilla Jensen
Om bedriften
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
203964ed-5061-4c9d-86fa-9f17fa29da1b
- Sist endret
26. oktober 2025
- Hentet fra
workbuster
- Referanse
73eb8162-b7c0-4449-9657-885973126336
Lignende annonser
Arbeidsgiver
Klinikk for rus- og avhengighetsmedisin - St. Olavs hospital HF
Sted
Trondheim
Arbeidsgiver
Comfort Hotel Trondheim
Sted
Trondheim
Pizzabaker
Arbeidsgiver
Fyr På Valentinlyst As
Sted
Trondheim