Hopp til innhold

Resepsjonist - sommerjobb

Arbeidsgiver

Hunderfossen Hotel & Resort

Sted

Fossekrovegen 72, 2625 Fåberg

Stillingsannonsen er inaktiv.

Om jobben

Hunderfossen Hotell & Resort ligger midt i hjertet av alle eventyrlige opplevelser på Hunderfossen og har overnatting som passer for alle reisende. 40 komfortable hotellrom, 60 hytter og leiligheter.

Stillingstittel
Resepsjonist hotell
Oppstart
Etter avtale
Type ansettelse
Sesong, deltid 50%
Arbeidstid
Skift, dagtid og kveld, alle dager
Arbeidsspråk
Norsk, skandinavisk eller engelsk
Antall stillinger
1
Arbeidssted
Hjemmekontor ikke mulig

Hva vi ser etter

Kvalifikasjoner:
  • Utadvendt

  • Selvstendig og trives med ansvar

  • Blid, serviceinnstilt og løsningsorientert

  • Trives med varierte arbeidsdager og er fleksibel

  • Må ha gode norsk og engelske språkkunnskaper, både muntlig og skriftlig

  • Søker må være over 20 år

  • Ha førerkort klasse B

Arbeidsoppgaver

Eventyrlig resepsjonist!

Bli en det av vår eventyrteam!

Vi er på utkikk etter en dyktige resepsjonister. Stillingen kan la seg kombinere med studier, og i vår sommersesong kan det jobbes mer.

Vi er ett erfarent team som ønsker å tilby gjesten det lille ekstra, og er kjent for vår gode service. Kvalitet og service er viktig for oss, slik at vi gir våre gjester den eventyrlige opplevelsen som de ønsker.

Primærere arbeidsoppgaver:
  • Inn - og utsjekk av gjester

  • Oppfølging av gjester og håndtering av henvendelser på telefon og e-post

  • Gjennomføring av daglige rutiner etter sjekkliste

  • Kasseoppgjør og resepsjonsadministrative oppgaver

  • Samarbeid med øvrige avdelinger ved hotellet

  • Skape gode gjesteopplevelser utover det som er forventet

  • Salg

  • Bistå i servering

  • Bar

  • Forefallende arbeid

Arbeidstid er 07:00 - 15:00 og 15:00 - 23:00

Vi tilbyr

Vi tilbyr en eventyrlig jobb i et av Norges største og mest kjente reisemål. Her har du gode muligheter for personlig og faglig utvikling med mange spennende arbeidsoppgaver og utfordringer, samt fleksibel arbeidstid. Vi tilbyr konkurransedyktige betingelser og et godt arbeidsmiljø med stort engasjement.

Et dynamisk arbeidsmiljø med muligheter for personlig og faglig utvikling. Hos oss vil du bli en del av et dedikert team som jobber sammen for å skape minneverdige opplevelser for våre gjester.

Om bedriften

Hunderfossen Hotell & Resort er søsterselskap til Hunderfossen Eventyrpark. Virksomheten har 40 hotellrom, 65 hytter og leiligheter, Snøhotell i vintersesongen og de to restaurantene Fossekroa og Trollsalen. I tillegg drifter vi Lysaker Gjestgiveri (fra 1770) og Berghallen som er unike selskapslokaler.

Tradisjonsrike Fossekroa har gledet lokale og nasjonale gjester med velsmakende mat, atmosfære, sjel og hyggelig service. Fossekroa brukes både til hverdags og fest, og er hotellets frokost-, lunsj- og middagsrestaurant.

Trollsalen Restaurant er definitivt en av Norges mest spesielle restauranter! Omgitt av troll og eventyr serverer vi mat hentet fra norske fjell, skoger, vidder og vann. Trollsalen er åpen for gjester i sommer- og vintersesongene og tar hele året imot selskapsserveringer. Ufordringene går fra vinterbryllup i is katedralen til Afternoon tea fra 1800 tallet på Lysaker. I tillegg til kurs og konferanser, selskaper og ikke minst mange, mange glade barnefamilier.

Sektor

Privat

Annonsedata

Rapporter annonse
Stillingsnummer

1c52413f-9e08-45c2-9152-a32f8cc65e86

Sist endret

19. mars 2026

Hentet fra

Stillingsregistrering

Referanse

1c52413f-9e08-45c2-9152-a32f8cc65e86

Lignende annonser

Laster lignende annonser