Vitusapotek Slagenveien Tønsberg søker apoteker - nytt apotek
Vitusapotek Slagenveien
3117 Tønsberg, Hjemmekontor ikke mulig
Om jobben
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Arbeidsspråk
Norsk
Antall stillinger
1
Søk på jobben
Søk senest fredag 18. juli
Som apoteker i Vitusapotek vil du ha daglige utfordringer og stor variasjon i dine arbeidsoppgaver. Du vil ha ansvaret for å motivere personalet, opprettholde et inspirerende arbeidsmiljø og være et godt forbilde for dine medarbeidere. Samtidig må du ha evnen til å tenke nytt og skape samarbeid ved å inkludere medarbeiderne i teamet. Kjenner du deg igjen i beskrivelsen, er dette en jobb for deg!
Til den ledige stillingen søker vi deg som ønsker en spennende mulighet til å lede, drifte og videreutvikle apoteket. Dette innebærer blant annet å opprettholde gode rutiner, gode kunderelasjoner og kundemøter. Du skal også som leder legge stor vekt på kontinuerlig utvikling av medarbeidere og positiv salgsutvikling i apoteket.
Om apoteket:Vitusapotek åpner nytt apotek i Slagenveien, Tønsberg (Vestfold). Apoteket blir liggende i samlokasjon med Rema 1000 Tønsberg og Jysk. Apoteket får siste konsept (3.0) med stort og innbydende selvvalg, og rikelig med resepturer. Her kan du bli med på å forme din egen arbeidsplass. Tønsberg er en svært trivelig sommerby og har et mildt klima om vinteren.
Tiltredelse: 4. kvartal 2025Ansettelsesform: fast
Stillingsprosent: 100% Arbeidsoppgaver- Personal – og resultatansvar
- Utvikle og videreutvikle et godt team i apoteket
- Organisering og tilrettelegging av daglig arbeid og bemanning av apoteket
- Rekruttering, opplæring og videreutvikling av egne medarbeidere
- Salgsoppfølging og markedsføring
- Kundemøte i selvvalg og reseptur
- Farmasifaglig mentor og veileder for øvrige ansatte
- Norsk autorisasjon som provisorfarmasøyt
- Minimum 2 års farmasøyterfaring fra apotek
- Du har et ønske om å jobbe som leder i apotek og er motivert for dette
- Du er positiv og utadvendt
- Du er opptatt av mål, resultater og motiveres av salg og salgsutvikling
- Du trives i møte med kunden og har ønske om den beste kundeservicen
- Du trives med å håndtere flere oppgaver samtidig, og jobber effektivt
- Du ser verdien av teamarbeid, og har evnen til å spre godt humør
- Konkurransedyktige betingelser
- Gode muligheter for faglig og personlig utvikling
- Et spennende arbeidsmiljø i en samfunnskritisk bransje
- Konkurransedyktig og meget god pensjonsordning
- Leilighet i Estepona, Spania og hytte i Sponvika. Alle som jobber i Vitusapotek kan søke om å få leie disse
- Gode rabattordninger i apotek og hos samarbeidspartnere
- Mulighet for deltakelse i interne lederutviklingsprogram
Vitusapotek har over 330 store og små apotek spredt over hele Norge. Vi er glad i mennesker og liker å hjelpe, enten det dreier seg om å bli frisk, forebygge helseproblemer eller øke personlig velvære. Det betyr at hver arbeidsdag byr på varierte og spennende utfordringer, både faglig og menneskelig. Vi ser alltid etter muligheter til å videreutvikle Vitusapotek i den retningen kundene ønsker. Vi tør å satse på nye kategorier og setter oss ambisiøse mål, og det gjør vi ved hjelp av kunnskapsrike og imøtekommende medarbeidere. Derfor er kontinuerlig opplæring og personlig utvikling en naturlig del av livet i Vitusapotek. Norsk Medisinaldepot AS (NMD) har egna Vitusapotek og samarbeidapotek, og er en av landets største leverandører av legemidler og helserelaterte produkter. Les mer på vitusapotek.no Vi verdsetter mangfold og likestilling, og bryr oss ikke om hvor du kommer fra eller hvem du elsker. Vi oppfordrer alle kvalifiserte kandidater til å søke jobb hos oss, uansett bakgrunn, erfaring, kjønn eller perspektiv. Vår visjon er: Sammen på vei for bedre helse!
Kontaktperson for stillingen
Anders Brekke
Cand. pharm
92813385
Om bedriften
Sektor
Privat
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
1ac68216-544e-4a12-bb34-ccf4ee242d8d
- Hentet fra
talentech
- Referanse
b2217344fdf640e28bd8897677805dcc