Coop Prix Steigen søker sommervikarer!
Coop Nordland
Myklebostadveien 2, 8283 Leinesfjord, Hjemmekontor ikke mulig
Om jobben
Stillingstittel
Butikkmedarbeider
Type ansettelse
Sesong, deltid
Arbeidsspråk
Norsk
Antall stillinger
3
Søk på jobben
Søk senest søndag 25. mai
Til vår butikk Coop Prix Steigen søker vi nå etter flere smilende og serviceinnstilte butikkmedarbeidere til i sommer. Vi har gjeldende sommervikariat ledig:
- 85% stilling i perioden 30.06.25 - 15.08.25
- 49% stilling i perioden 07.07.25 - 15.08.25
- 45% stilling i perioden 07.07.25 - 01.08.25
Arbeidstiden vil kunne variere og kan være både dagtid og kveldstid, i tillegg til helg. Videre må det også påregnes tidvis økt tilkalling ved behov.
Coop Prix er nærbutikken hvor våre kunder får dekket sine behov for dagligvarer på en billig, rask og effektiv måte. Hos oss er kunden i fokus, og vi lever av lojale kunder som velger oss igjen og igjen. For å levere på dette behøver vi nå flere engasjerte og motiverte medarbeidere til å bli en del av stjernelaget vårt!
Dine sentrale arbeidsoppgaver:- Kundeservice og ekspedering i kassen
- Varepåfylling, rullering og fremtrekk
- Kundeveiledning og råd
- Forefallende butikkarbeid
- Du er en lagspiller med gode kommunikasjons- og samarbeidsevner
- Du er engasjert og positiv, og vet å sette kunden i fokus
- Du takler en tidvis hektisk og krevende arbeidshverdag
- Du er arbeidsom og trives med fysisk butikkarbeid
- Du er ærlig, pliktoppfyllende og ansvarsfull
- Du er fleksibel og kan tiltre på kort varsel
- Du er fylt 18 år og behersker norsk
- Du bidrar til et godt arbeidsmiljø
- En aktiv og variert arbeidshverdag
- Et hyggelig og uformelt arbeidsmiljø
- En trygg og seriøs arbeidsgiver
- Konkurransedyktig betingelser
- God pensjonsordning
Høres dette ut som noe for deg? Da er det kanskje akkurat deg vi søker til å bli en del av vårt team på Coop Prix Steigen!
Søknad, CV og vedlegg sendes elektronisk via lenke på denne siden, "Søk".
Søknadsfrist: 25. mai 2025 Om Coop NordlandCoop Nordlands viktigste strategi er å skape verdier og dele disse med mange eiere. Akkurat dette gjør at vi er annerledes enn andre aktører i varehandelen. Siden 1916 har Coop Nordland ført store deler av bedriftens overskudd tilbake til eierne. Overskuddet skapes av våre 1200 medarbeidere og deles mellom våre 89.000 medeiere.
Coop Nordland påvirker hverdagen til mange mennesker og det er vi stolte av. Sammen skal vi videreføre en 150 år lang tradisjon tuftet på ærlig handel, demokrati, bærekraftig forretningsatferd og samarbeid til det beste for våre medeiere. Coop Nordland støtter over 100 lag og foreninger og det er vi stolte av. Samfunnsansvar ligger i hjertet av virksomheten vår. Vi arbeider for å skape og dele verdier i hele Nordland. Sponsorvirksomheten setter søkelys på felt som mat, sport, omtanke og kultur.
Vi driver 84 butikker tilknyttet Coop sine kjedekonsepter innenfor dagligvarer, bygg og annen faghandel. I tillegg eier og forvalter Coop Nordland en betydelig eiendomsmasse på over 215 000 m2. Eiendomsmassen består blant annet av City Nord, Fauske Handelspark, Havnesenteret, Øksnes Handelspark, Korgen senteret og Tverlandsenteret.
Kontaktperson for stillingen
Om bedriften
Sektor
Privat
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
2932192
- Hentet fra
talentech
- Referanse
b95783b1fbe2434e8fe58ba91dc9c507