Hopp til innhold

40% stilling Pizzabaker/ Pizzaiolo

Arbeidsgiver

Al Forno

Sted

Tastatunet 1-3, 4027 Stavanger

Om jobben

Stillingstittel
Pizzabaker
Oppstart
Etter avtale
Type ansettelse
Fast, deltid 40%
Arbeidstid
Skift, kveld, alle dager
Arbeidsspråk
Norsk eller engelsk
Antall stillinger
1
Arbeidssted
Hjemmekontor ikke mulig

Søk på jobben

Søk senest onsdag 1. april

Send søknad til

charlotte@alforno.no

-Erfaring fra kjøkken er påkrevd for å bli vurdert i denne stillingen-

Lyst å jobbe i ett av stavangers eldste italienske pizzeriaer?

Vi ønsker nettopp deg som kan lage italiensk pizza for hånd, med på laget vårt.

Vi ser etter en person som kan jobbe godt i team, men også selvstendig, samt spre godt humør på arbeidsplassen. Har lidenskap for mat. Klarer å holde hodet kaldt når det er hektiske tider. Løsnings orientert og fleksibel. Som ansatt hos oss får du kjekke kollegaer, og et trygt arbeidsmiljø. Vi befinner oss på et kjøpesenter (Alti Tasta) i Tasta bydel, utenfor sentrum.

Vi tilbyr 40% stilling i første omgang, med mulighet for mer i fremtiden til riktig person. Gode arbeidsforhold i helt nye lokaler. Kveld og helge arbeid vil inngå i denne stillingen, ettersom vi er åpent til kl 22:00 enkelte dager i uken.

Om dette er noe du vil vite mer om er det bare til å sende oss en mail. Legg også ved referanser fra tidligere arbeidsplasser. Erfaring med italiensk pizza er et krav for å bli vurdert til stillingen.

Kontaktperson for stillingen

Charlotte

Daglig leder

charlotte@alforno.no

Om bedriften

Vi har siden 2005 vært markedsleder i Italiensk pizzabaking i Stavanger regionen. Vi kan av den grunn tilby en trygg og god arbeidsplass med gode betingelser.

Sektor

Privat

Del annonsen

Annonsedata

Rapporter annonse
Stillingsnummer

0ef5ef0d-5865-4ae0-833e-b7e2e6055b04

Sist endret

18. februar 2026

Hentet fra

Stillingsregistrering

Referanse

0ef5ef0d-5865-4ae0-833e-b7e2e6055b04

Lignende annonser