VI SØKER VAREFREMMER VOSS-ODDA
Mersalg
5700 Voss, Hjemmekontor ikke mulig
Om jobben
Stillingstittel
VAREFREMMER VOSS-ODDA
Type ansettelse
Fast, deltid
Arbeidstid
Dagtid
Arbeidsspråk
Norsk
Antall stillinger
1
Søk på jobben
Søk senest søndag 4. mai
I området Odda-Voss søker Mersalg etter VAREFREMMER.
Bosted er ideelt i rimelig nærheten av enten Odda eller Voss.
Tiltredelse medio mai.
Arbeidsmengden vil være : ca 2-3 dager i uken (hverdager) ca 40-50% stilling
Kun dagtid. Dette er en arbeidstype som gir en stor grad av frihet for planlegging av egen arbeidsdag.
Det vil etter avtale være gode muligheter å kombinere denne jobben med annet arbeid.
Arbeidet består i varefremming (påfylling), hygiene og vedlikehold av smågodtstativ for Candyking.
Enkelte andre arbeidsoppgaver for andre oppdragsgivere kan komme til.
I noen perioder av året (bla. februar/mars og september/oktober) har vi en del prosjektarbeid som kan komme i tillegg.
Du må disponere egen bil, og vi dekker kilometergodtgjørelse, bom, ferge og parkering.
Ønskede kvalifikasjoner
• Gjerne erfaring fra dagligvarehandel eller lignende, men dette er ikke et krav.
• Selvstendig, fleksibel og løsningsorientert.
• Presentabel væremåte.
Hvis spørsmål om stillingen, ta gjerne kontakt med Stian Øyerhamn, mobil 90 23 81 86
Vi ser fram til å høre fra deg!
Om bedriften
Mersalg liker å kalle oss "Norges beste salgsapparat". Vår viktigste oppgave er å skape verdi for våre oppdragsgivere ute i butikk. Dette gjør vi ved hjelp av sterk ekspertise på hvordan lede mennesker til å yte det beste. Vi har et stor organisasjon som utelukkende arbeider med å skape de beste resultatene. Våre oppdragsgivere skal være best på KAM arbeid og produktutvikling, og vår ekspertise er ytre salg og salgsledelse. Denne kombinasjonen gir våre oppdragsgivere en unik salgskraft i markedet.
Salgskraft er nøkkelen i Mersalg. Vi har flere selgere og større salgskraft for å nå ut i vårt langstrakte land på kort tid. Dette gir oss også stor fleksibilitet i forhold til å tilpasse innsats og ekstra oppdrag etter våre kunders behov.
Vi skal være best på teknologi og bruken av tilgjengelig salgsdata. Disse data skal presenteres på en enkel måte slik at alle kan bruke de, og de skal være daglig oppdaterte. Derfor bruker både egen organisasjon og oppdragsgivere PowerBI for å ha daglig oppdaterte data. Dette bidrar til at våre selgere (og organisasjon for øvrig) har meget god innsikt.
Som ansatt hos Mersalg skal du derfor være trygg på at du har den beste støtten av de beste folkene og verktøyene.
Sektor
Privat
Nettsted