Trives du med spennende arbeidshverdager og liker å hjelpe selskaper med å nå sine mål?
Oseberg Services AS
Danholmen 21, 3128 Nøtterøy, Hybridkontor
Om jobben
Stillingstittel
Regnskapsfører med erfaring
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Arbeidsspråk
Norsk eller engelsk
Antall stillinger
1
Søk på jobben
Søk senest mandag 2. juni
Bli en del av vårt dynamiske regnskapsteam! Hos oss vil du jobbe selvstendig, men også i team på større og mer utfordrende prosjekter.
Bransjen vår og selskapet er i en spennende utvikling. Digitalisering bidrar til endringer i regnskapsførerrollen som gjør at det i dag kreves mer enn kompetanse på fagområdet regnskap, eksempelvis systemkompetanse og evne til å jobbe med veiledning og rådgivning ovenfor kundene.
Hos oss er arbeidsmiljøet viktig og du ser verdien i å bidra aktivt til å skape et godt arbeidsmiljø. Vi har fokus på at kollegaer spiller hverandre gode ved å dele kunnskap og erfaringer med hverandre. Vi er også opptatt av å jobbe for å skape tid til å yte de riktige tjenestene slikt at vi kan gi kundene våre all den oppmerksomhet de fortjener.
Er dette deg vil du som regnskapsfører hos oss kunne forvente mange spennende utfordringer, personlig - og faglig utvikling og høy grad av påvirkning på egen arbeidshverdag. Du vil være en del av et uformelt og sosialt miljø med masse kompetanse og gjennom vårt onboardingsprogram få god opplæring i våre rutiner og systemer.
Arbeidsoppgavene som inngår i din rolle, er blant annet:-
Regnskapsføring A- Å
-
Kundebehandling
-
Periodisk avstemming
-
Rapportering til kunder og myndigheter
-
Rådgivning
-
Controller oppgaver
-
Høgskole-/ universitetsutdannelse innen økonomi/regnskap/revisjon er ønskelig
-
Erfaring innen økonomi/regnskap og revisjon, kan veie opp for formell utdanning eller autorisasjon
-
Du kommuniserer godt både på norsk og engelsk
-
Du har god IT -- og systemforståelse
-
God på kundebehandling og trives med å bygge relasjoner
-
Strukturert og evner å planlegge, prioritere arbeidsoppgaver og overholde frister
-
Sulten på ny kunnskap
-
Nysgjerrig på ny teknologi og arbeidsmetoder
-
Selvgående, men også en god teamspiller
-
Klar for å være med å skape det gode arbeidsmiljøet
-
Høy grad av autonomi og kontroll over egen jobbhverdag
-
Fleksibel arbeidstid
-
Konkurransedyktig lønn
-
Gode pensjons -- og forsikringsordninger
-
Et hyggelig arbeidsmiljø med folk som heier hverandre frem
-
Gode muligheter for personlig utvikling
-
Fine lokaler i nærheten av Tønsberg sentrum
-
Gratis parkering
-
Årlige firmaturer og flere sosiale sammenkomster i løpet av året
Vi gjør oppmerksom på at aktuelle kandidater vil bli kontaktet fortløpende. Har du spørsmål eller ønsker å vite mer om stillingen ta kontakt med Teamleder Cecilie Nikodemussen eller HR leder Liss Hansen Barvik.
Om Oseberg Services AS:Vi er et passe stort regnskapsbyrå med lang fartstid. Akkurat nå er vi en dyktig og sosial gjeng på 48 ansatte. Vi brenner for å levere et bredt spekter av regnskap -- og lønnstjenester til bedrifter i hele Norge og har drevet med dette i 25 år. Dette gjør vi fra vårt hovedkontor på Kaldnes ved Tønsberg og fra vårt avdelingskontor i hjertet av Oslo.
Vår kultur er basert på verdier, høy etisk standard, profesjonalitet, effektivitet og nærhet til kunden. Dette leverer vi gjennom effektive og fleksible systemer med tilpassede og gode rutiner. Vi er faglig sterke og jobber hele tiden for å utvikle oss videre slik at vi kan møte og overgå kundens forventninger. Dette gjør vi ved å sørge for kontroll på tallene, gi innsikt i økonomien og støtte kundene våre i deres drift.
Om bedriften
Sektor
Privat
Nettsted